KONICA MINOLTA w ofercie NETLAND!

KONICA MINOLTA w ofercie NETLAND!

Firma Netland Computers z Kalisza wprowadziła do swojej oferty niezawodny sprzęt firmy Konica Minolta. Urządzenia wielofunkcyjne zapewnią najlepszą jakość druku, zarówno w mniejszych czy większych biurach, jak i w przemyśle.

Jednym z założeń producenta jest tworzenie narzędzi do jak najproduktywniejszej pracy z użyciem najnowszych technologii. Połączenie nowoczesności z badaniem opinii i potrzeb klientów, sprawia, że Konica Minolta dostarcza solidne sprzęty, które dopasują się do wszelkich wymagań użytkownika.

Producent proponuje swoim klientom różnorodny sprzęt o szerokim wachlarzu możliwości, jeśli chodzi o formaty i gramaturę papieru oraz zakres cenowy. Wśród urządzeń wielofunkcyjnych Konica Minolta znajdują się także modele pozwalające na swobodne przeglądanie obrazów i dokumentów na wygodnych, wielodotykowych ekranach o przekątnej 10 cali, co zapewni maksymalną satysfakcję z wydrukowanej treści. Wyposażenie oraz urządzenia firmy Konica Minolta dostępne są w sklepie na stronie netland24.

Dodaj komentarz