Aktualności

Voucher na diagnostykę

Masz już jakiś czas laptop lub komputer i zauważyłeś, że… chodzi gorzej niż zaraz po jego zakupie? Nic nie szkodzi, przyjdź do nas do sklepu i odbierz Voucher na bezpłatną diagnostykę Twojego komputera lub laptopa. Przetestujemy wydajność pamięci operacyjnej i dysku twardego, sprawdzimy temperaturę pracy urządzenia i ocenimy stan ogólny systemu. Otrzymasz od nas także ifnromacje o jego stanie ogólnym i ewentualnych zmianach, jakie można wprowadzić. Decyzja, co dalej, zostanie po Twojej stronie. 

Akcja trwa do końca września.

Szczegóły w regulaminie PDF. Regulamin audytu

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2023

„Wsparcie IT podczas międzynarodowych zawodów sportowych stawia wiele wyzwań oraz wymaga niezwykle dobrej organizacji. Podczas imprezy zapewniliśmy niezawodny i najnowocześniejszy sprzęt komputerowy oraz zespół specjalistów, którzy zadbali o sprawne działanie urządzeń. Nasi fachowcy obsłużyli rozgrywki w Krakowie, Katowicach, Płocku i Gdańsku, gdzie dopilnowali, aby infrastruktura IT zawodów działała bezbłędnie i płynnie”.

Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w takim wydarzeniu. 

Dzierżawa, zakup i serwis urządzeń drukujących

„Nasza współpraca z firmą Toyocar – Toyota Mikołajczak trwa już od wielu lat i nadal jest kontynuowana. Wydzierżawialiśmy urządzenia drukujące i dostarczyliśmy do salonów nowe urządzenia. W salonach Toyocar znajdują się zakupione od nas urządzenia drukujące firmy Sharp oraz Brother, które w ramach współpracy serwisujemy”.

Toyocar to kolejna firma, która zdecydowała się na stałą współpracę z nami. Dziękujemy za zaufanie!

Powrót