Aktualności

Wynajem monitorów i laptopów

„Enea Operator wdraża nowy system by usprawnić i ulepszyć pracę swoich pracowników.Związane jest to z wynajmem laptopów i monitorów od Netland Computers oraz z intensywnymi pracami wdrożeniowymi.Wszystko to w celu zwiększenia komfortu pracy oraz wydajności w wypełnianiu codziennych zadań pracowników.Enea Operator to kolejna firma, która zdecydowała się skorzystać z możliwości wynajmu naszych niezawodnych urządzeń. Dziękujemy za zaufanie!”

GRAMY RAZEM!

KKS 1925 Kalisz i KTK Kalisz to dwa z trzech klubów sportowych, które wspieramy. Oba mają za sobą bogatą historię, ale również ogromne perspektywy na przyszłość. Zawodnicy na co dzień – podczas treningów i później – w trakcie zawodów, pokazują swoją wielką determinację i chęć rozwoju. Cieszymy się, że młode i nieco starsze pokolenia mogą brać przykład ze sportowców, wkładających ogromny wysiłek, aby osiągać sukcesy.

KKS Kalisz rozpoczął już sezon, ale przed nami jeszcze wiele spotkań, które z pewnością przyniosą ogromne emocje. W poprzednim sezonie kaliscy piłkarze awansowali do II ligi, co jest historycznym wynikiem dla tego zespołu! Trzymamy kciuki, żeby tym razem obyło się bez baraży, a rozgrywki zakończyły się ogromnym świętowaniem!  Dodatkowo dla wszystkich aktywnych członków Kaliskiego Klubu Sportowego Netland przygotował zniżki na sprzęt komputerowy.

KTK Kalisz to klub sportowy reprezentujący zupełnie inną dyscyplinę, ale tak samo wielkie emocje. Gratulujemy ogromnych sukcesów z ubiegłych miesięcy, w tym tych odniesionych …

KONICA MINOLTA w ofercie NETLAND!

Firma Netland Computers z Kalisza wprowadziła do swojej oferty niezawodny sprzęt firmy Konica Minolta. Urządzenia wielofunkcyjne zapewnią najlepszą jakość druku, zarówno w mniejszych czy większych biurach, jak i w przemyśle.

Jednym z założeń producenta jest tworzenie narzędzi do jak najproduktywniejszej pracy z użyciem najnowszych technologii. Połączenie nowoczesności z badaniem opinii i potrzeb klientów, sprawia, że Konica Minolta dostarcza solidne sprzęty, które dopasują się do wszelkich wymagań użytkownika.

Producent proponuje swoim klientom różnorodny sprzęt o szerokim wachlarzu możliwości, jeśli chodzi o formaty i gramaturę papieru oraz zakres cenowy. Wśród urządzeń wielofunkcyjnych Konica Minolta znajdują się także modele pozwalające na swobodne przeglądanie obrazów i dokumentów na wygodnych, wielodotykowych ekranach o przekątnej 10 cali, co zapewni maksymalną satysfakcję z wydrukowanej treści. Wyposażenie oraz urządzenia firmy Konica Minolta dostępne są w sklepie na stronie netland24.

Powrót