Microsoft

Firma Netland Computers jako wieloletni partner Microsoft posiada status Microsoft Authorised Education Reseller i Microsoft Refurbisher.

Uzyskanie powyższych certyfikatów dowodzi, że dokładamy wszelkich starań, aby jakość świadczonych przez naszą firmę usług stała zawsze na najwyższym poziomie. W ramach współpracy z Microsoft prowadzimy sprzedaż oprogramowania dla przedsiębiorstw, szkół, uczelni wyższych, urzędów i innych jednostek.

W naszej ofercie znaleźć można pełen asortyment oprogramowania firmy Microsoft:

Office 2019

Microsoft Office to niezwykle funkcjonalne oprogramowanie biurowe. W skład pakietu wchodzą wszystkie niezbędne aplikacje, ułatwiające pracę, takie jak: Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Publisher i Access.

Użytkownik do wyboru ma różne wersje pakietów, w zależności od swoich potrzeb i przeznaczenia. Pakiet Office to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie są jeszcze gotowe na przejście do chmury lub z jakichś względów preferują tradycyjną wersję Office’a.

Office 365

Office 365 to chmurowa usługa subskrypcyjna, która łączy w sobie zestaw najlepszych narzędzi ułatwiających prace biurowe. Pakiet oferuje połączenie tradycyjnych, znanych aplikacji, takich jak Excel czy Outlook z zaawansowanymi usługami w chmurze, dzięki czemu użytkownik zyskuje możliwość udostępniania swoich dokumentów na dowolnym urządzeniu, bez względu na to gdzie się znajduje.

Usługa Office 365 jest niezwykle elastyczna i skrojona na miarę użytkownika. Możesz wybrać nie tylko pakiet dostosowany do swoich potrzeb, ale i rodzaj subskrypcji, który będzie dla Ciebie najwygodniejszy.

Windows

Działaj efektywniej, dzięki najnowszym wersjom systemu operacyjnego Windows. Nowy Windows 10 jest niezwykle intuicyjny i łatwy w użyciu.Jego płynność działania sprawia, że zarówno sam system, jak i aplikacje uruchamiają się bardzo szybko. Dzięki większej liczbie wbudowanych zabezpieczeń nie musisz obawiać się o swoje poufne dane.

Windows Server

Windows Server to systemy operacyjne dedykowane serwerom. Skorzystaj z najnowszych wersji, które zapewniają łączność lokalnego środowiska z usługami Azure, zapewniając tym samym nowe możliwości hybrydowe. Wielowarstwowe zabezpieczenia zapewniają wysoki poziom ochrony centrum danych.

Microsoft Azure

Platforma obliczeniowa w chmurze firmy Microsoft została stworzona z myślą o biznesie. Ułatwia przedsiębiorstwom sprostać stawianym przed nimi wyzwaniom.Udostępnia ona mechanizmy służące do przetwarzania i składowania danych. Platforma zapewnia wysokie bezpieczeństwo danych znajdujących się w chmurze, dzięki zastosowaniu dużej liczby procedur oraz nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Wstecz