CSR - społeczna odpowiedzialność biznesu

to strategia, w ramach której firmy uwzględniają interesy społeczne, środowiskowe i relacje z partnerami biznesowymi, pracownikami i innymi interesariuszami. Oznacza to inwestowanie w zasoby ludzkie, ochronę środowiska i transparentność działań. Oto kilka z naszych wdrożonych praktyk:

Godzimy życie osobiste i zawodowe. W naszym zespole znajdują się zarówno studenci, jak i rodzice maluszków wracający po przerwie na rynek pracy. I robimy to na warunkach zadowalających obie strony.

Work-life balance

Wspieramy rozwój pracowników. Zapewniamy dostęp do szkoleń wewnątrz firmy oraz udział w panelach dyskusyjnych z naszymi partnerami biznesowymi.

Nasze szkolenia

Prowadzimy politykę przeciwdziałania dyskryminacji pracowników pod każdym względem. W myśl zasady: każdy inny, wszyscy równi.

Równe szanse

Dofinansowanie karty multisport, dodatkowe ubezpieczenie, czy po prostu imprezy integracyjne dla pracowników - to wszystko po to by złapać równowagę między życiem zawodowym, a osobistym.

Benefity

Dzielimy się wiedzą ze swoimi partnerami biznesowymi, a oni odwdzięczają się tym samym. Razem tworzymy silny i świadomy zespół na rynku.

Partnerstwo Biznesowe

Elastyczny czas pracy i elastyczna forma zatrudnienia - jesteśmy otwarci na potrzeby pracowników, bo wiemy, że to oni tworzą zadowolony i zgrany zespół.

Elastyczny czas pracy
Drzwi otwarte dla absolwentów szkół
Targi Pracy