Montaż i Sieci

Dobrze zaprojektowana, wykonana i skonfigurowana sieć to gwarancja szybkiej oraz bezpiecznej pracy twojej firmy.

 

Rozwiązania z zakresu montażu i sieci to przede wszystkim szeroki wachlarz usług, które świadczymy, aby zapewnić naszym Klientom w pełni sprawne i działające nowe stanowiska pracy w biurze lub inteligentne sale konferencyjne.

Działamy kompleksowo – zaprojektujemy, wykonamy i skonfigurujemy sieć, tak aby zapewnić jak najwyższą jakość i gwarancję bezpieczeństwa

Analiza –> Projekt i wycena –> Realizacja –> Konfiguracja –> Wdrożenie –> Protokół odbioru i testy poprawności, dokumentacja PW 

Nasz Zespół

 

Nasi ludzie to zgrany zespół, który pracuje ze sobą na co dzień – nie wynajmujemy dodatkowych rąk do pracy na okoliczność jednego montażu, korzystamy ze sprawdzonych i solidnych fachowców, dzięki czemu z realizacji na realizację możemy pochwalić się coraz szerszym i bardziej doświadczonym gronem profesjonalistów.

Nasz zespół tworzą specjaliści z bogatym doświadczeniem oraz niezbędnymi uprawnieniami: projektowo-wykonawczymi sieci FTTH, LAN, elektrycznymi.

Dodatkowo posiadamy uprawnienia do obsługi podnośników samojezdnych wykorzystywanych przy pracach na wysokościach. Przy każdym projekcie inżynierowie sieci są obecni podczas wykonania usługi, nadzorują i weryfikują przebieg i jakość prac naszego działu technicznego.

Pracując w już użytkowanym budynku bardzo dbamy o jakość naszej pracy i otoczenie Klienta, tak by zminimalizować hałas czy zabrudzenia powierzchni.

Wszechstronność

 

Dysponujemy sprzętem do montażu sieci, wewnątrz i na zewnątrz budynku. Realizujemy zlecenie od dowolnego momentu i kończymy je również w dowolnym momencie – od montażu tras i okablowania, po montaż sprzętu komputerowego, urządzeń drukujących, tablic interaktywnych i instalacji wybranego oprogramowania.

Mamy świadomość, że poza siecią – środowiskiem do pracy – dla Klienta ważne są konkretne miejsca pracy lub pomieszczenie wykonane w sposób całościowy, z dbałością o warunki techniczne, ale też estetykę, jakość i intuicyjność zrealizowanego projektu – to nasze zadania, z których wywiązujemy się w stu procentach.

Wszystko w jednym miejscu

 

Jesteśmy w stanie zbudować każdy rodzaj sieci teleinformatycznych, multimedialnych i elektrycznych. Dostosowując je do wizji, wymagań i potrzeb Klienta. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników optymalizujemy koszty realizacji projektu.

Osiągamy przez to najlepsze wyniki, jeśli chodzi o koszty, jakość i bezpieczeństwo tworzonej sieci. Dodatkowo w ramach projektów budynków, sal czy biur zawsze proponujemy usługę uszytą na miarę potrzeb z już skonfigurowanym sprzętem, po to by nasi Klienci mogli szybko i łatwo otrzymać gotowe rozwiązanie.

Wszystko w najwyższym standardzie jakości i w jednej profesjonalnej firmie IT – Netland Computers.

Gwarancja

 

Gwarantujemy wysoką jakość i stopień bezpieczeństwa tworzonych przez nas rozwiązań poparty certyfikatami producentów oferowanego sprzętu i materiałów. Rekomendowany przez nas sprzęt, to najczęściej taki, którego sami używamy przy realizacji eventów czy też w codziennej pracy, jednak na ostateczną decyzję wpływ mają przede wszystkim preferencje i wymagania użytkownika.

Pracujemy z producentami topowych rozwiązań sieciowych, takimi jak MikroTik, Cisco, Ubiquiti, UniFi, Molex oraz wieloma innymi sprawdzonymi dostawcami. Starannie konfigurujemy sprzęt po to, aby nasi Klienci w swojej codziennej pracy nie musieli skupiać się na problemach technicznych.

Elastyczny model współpracy

 

Oferowane przez nas usługi nie kończą się wyłącznie na projekcie. Nasza firma zajmuje się również rozbudową, konfiguracją oraz serwisem istniejących już sieci komputerowych.

Naszym Klientom zapewniamy wsparcie na każdym etapie współpracy, również w czasie użytkowania sieci. Projektujemy wysokiej klasy, funkcjonalne rozwiązania, które bez wątpienia sprawdzą się w każdym miejscu – biurze, urzędzie czy szkole.

Indywidualnie podchodzimy do każdego nawet niewielkiego zlecenia, dbając o każdy szczegół, tak jakbyśmy projektowali własną sieć.  Na etapie realizacji projektów zawsze bierzemy pod uwagę dynamicznie zmieniające się okoliczności i oczekiwania Klienta, dlatego na bieżąco potrafimy modyfikować założenia i kontynuować realizację zadania.

Dynamicznie zmieniająca się sytuacja w biznesie naszych Klientów jest dla nas naturalnym zjawiskiem, dlatego w pełni rozumiemy konieczność takiego podejścia i na każdym etapie realizacji projektu możemy rozbudować go o kolejne trasy, elementy, urządzenia czy punkty dostępowe sieci.

Realizowaliśmy projekty dla:

Orange, Huawei, Exorigo- Upos, Hexa,
Electronic Control Systems, Integrated Solutions, ODIHR/ OBWE.

Nowe biuro

Jeśli zlecenie dotyczy projektu instalacji sieci w biurze, cieszymy się, kiedy możemy zaproponować kompleksowe rozwiązanie. Dobieramy sprzęt dla każdej z pracujących osób od podstawowego komputera stacjonarnego z wygodną klawiaturą i dużym monitorem w wersji nowej lub poleasingowej, do profesjonalnej stacji roboczej dla grafika czy programisty wraz z niezbędnymi akcesoriami. Stawiamy na ergonomię rozwiązań!

To, czego możesz spodziewać się przy pełnym wyposażeniu nowego biura to propozycje uwzględniające oszczędności tam, gdzie nie wpłyną one na wydajność pracy i najnowsze technicznie rozwiązania dla najbardziej wymagających osób. Nasi Klienci często korzystają z wszystkich dostępnych u nas wariantów sprzętu od laptopów ze stacjami dokującymi i zewnętrznym monitorem w wersji używanej po dedykowane rozwiązania dla konkretnych grup, jak programiści, graficy, architekci czy streamerzy z kompletnym pakietem oprogramowania i akcesoriów.

Dbamy również o to, aby każde z tworzonych przez nas stanowisk miało łatwą możliwość wdrożenia i przejścia w tryb pracy zdalnej. Zaprojektujemy i stworzymy infrastrukturę sieciową Twojego nowego biura, a ostatecznie skonfigurujemy, rozstawimy i uruchomimy sprzęt tak by był gotowy do pracy i nie wymagał dodatkowych działań instalacyjno-konfiguracyjnych.

Sala konferencyjna 

Każda sala posiada swoje specyficzne warunki, które często wymuszają na nas zastosowanie rozwiązań dostosowanych w mniejszym lub większym stopniu, co w naszym przypadku nie oznacza rezygnacji z najwyższego standardu. Wykorzystujemy potencjał różnych urządzeń do prezentacji interaktywnych treści, a także proponujemy rozwiązania w taki sposób, aby nasi Klienci mieli wszystko czego potrzebują do zarządzania spotkaniem w jednej aplikacji.

Wiele urządzeń posiada mnóstwo usprawnień, które często źle skonfigurowane pozostają jedynie linijką w specyfikacji. W ramach projektu sali konferencyjnej poza montażem tablicy, systemu głośników czy konfiguracji sieciowej szkolimy użytkowników oraz prezentujemy wszystkie możliwości urządzenia, które Klient otrzymuje od producenta.

Sprzęt AV (AudioVideo) to alternatywa dla ekranów projekcyjnych i flipchartów, które często jeszcze są wykorzystywane w salach konferencyjnych. To, co proponujemy w ramach sal konferencyjnych to dobór takiego urządzenia, które swoimi funkcjonalnościami zapewni dużo szybszy i efektywniejszy przebieg spotkań zarządu, działu marketingu czy szkoleń.

Jednym z nich jest interaktywna tablica o wysokiej rozdzielczości 4K z już wbudowanym pakietem aplikacji do współdzielenia ekranu, videokonferencji lub możliwością podpięcia pakietu Office365. Co to oznacza?

  • Możliwość uczestniczenia osób z różnych części świata w konferencjach czy spotkaniach poprzez aplikację Microsoft Teams lub aplikacje producenta urządzenia.
  • Dzielenie się prezentacją bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.
  • Udostępnianie ekranów użytkowników, szybka wymiana informacji.
  • Praca w czasie rzeczywistym na jednym pliku, możliwość nanoszenia zmian, które są na bieżąco widoczne, dodawania komentarzy, zaznaczania obszarów (również w przypadku plików video).

Zapytaj nas o dostępne rozwiązania w kwestii sal konferencyjnych wyposażonych w interaktywne tablice z oprogramowaniem do ich rezerwacji.

Napisz do Nas