GRAMY RAZEM!

GRAMY RAZEM!

KKS 1925 Kalisz i KTK Kalisz to dwa z trzech klubów sportowych, które wspieramy. Oba mają za sobą bogatą historię, ale również ogromne perspektywy na przyszłość. Zawodnicy na co dzień – podczas treningów i później – w trakcie zawodów, pokazują swoją wielką determinację i chęć rozwoju. Cieszymy się, że młode i nieco starsze pokolenia mogą brać przykład ze sportowców, wkładających ogromny wysiłek, aby osiągać sukcesy.

KKS Kalisz rozpoczął już sezon, ale przed nami jeszcze wiele spotkań, które z pewnością przyniosą ogromne emocje. W poprzednim sezonie kaliscy piłkarze awansowali do II ligi, co jest historycznym wynikiem dla tego zespołu! Trzymamy kciuki, żeby tym razem obyło się bez baraży, a rozgrywki zakończyły się ogromnym świętowaniem!  Dodatkowo dla wszystkich aktywnych członków Kaliskiego Klubu Sportowego Netland przygotował zniżki na sprzęt komputerowy.

KTK Kalisz to klub sportowy reprezentujący zupełnie inną dyscyplinę, ale tak samo wielkie emocje. Gratulujemy ogromnych sukcesów z ubiegłych miesięcy, w tym tych odniesionych podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie torowym. Życzymy kolejnych zwycięstw, nie tylko w tym sezonie, ale również w każdym kolejnym.

Widzimy jak ważne jest, aby w codziennym życiu, zachować balans między korzystaniem z technologii, a dbaniem o dobrą kondycję. Z tego powodu jako zespół chętnie wspieramy wszystkie działania sportowe, szczególnie te dla najmłodszych. Doceniamy ogromny trud, jaki kluby wkładają w trenowanie młodzieży tak, aby byli mistrzami w swoich dyscyplinach i potrafili cieszyć się sportem.

Netland niezmiennie już od ponad 10 lat wspiera kaliski sport, jak na lokalną firmę przystało, a kolejne lata kibicowania jeszcze przed nami!

Dodaj komentarz