Nowe technologie

Dell Canvas

Twórz, jak nigdy wcześniej.

Dell Canvas został zaprojektowany specjalnie dla artystów i grafików, którzy potrzebują naprawdę wielkiej powierzchni, by móc swobodnie pracować nad grafiką czy zdjęciami.

Teraz ogranicza Cie tylko wyobraźnia.

Urządzenie Canvas, przenosi tworzenie zawartości cyfrowej na zupełnie inny poziom.
Nic dziwnego, że zostało uhonorowane w konkursie CES 2017 Innovation Awards.

Wcielaj w życie, każdy nowy pomysł.

Dell Canvas profesjonalym grafikom w dużej mierze zastępuje klawiaturę i mysz, oferując intucyjną obsługe za pomocą dotyku, dwóch dołączonych fizycznych pokręteł (Totemów) oraz pióra. Ekran o przekątnej 27" jest połączony z powłoką Corning® Gorilla® Glass.
Tablet ma docelowo znajdować się pod monitorem, ma za zadanie służyć zarówno jako wyświetlacz jak i interfejs.

  • Matryca IPS ma rozdzielczosc 2560 x 1440 i obsługuje 20 punktów dotyku.
  • Jasność ekranu wynosi 280cd/m²
  • Kontrast 1000:1
  • Kąty widzenia po 178° w obu płaszczyznach!
  • Ekran z gamą barw Adobe RGB
  • Zasilacz sieciowy 130 W

Dell Canvas 27'' QHD 1xmHDMI 1xUSB type-C 2xUSB 3.0 3YNBD

Wysokie oceny testerów.

Dell prezentując swoją nowość na targach CES 2017, narobił wokół niej dość dużo szumu. Wiele osób interesujących się grafiką czekało na premierę, ponieważ został pokazany sprzęt mogący ułatwić ich pracę. Ilość osób chętnych do testowania produktu była duża i większość z nich wypowiadała się pozytywnie o nowym dziecku firmy Dell.

Recenzenci zwracali uwagę m.in na wysoką rozdzielczość urządzenia, świetną palete barw, nie skomplikowaną obsługe mimo dużej ilości opcji oraz mnogość rozwiązań usprawniających pracę w programach graficznych. Po przetestowaniu produktu, zgadzam się z opinią testerów.
Jest to najlepszy tablet graficzny w swoim budżecie.

Twórz z jeszcze większa precyzją.

Dzięki pióru wyposażonemu w technologie rozpoznawania nacisku, możesz tworzyć dokładnie tak jak to sobie wyobrażasz. Pomogą Ci w tym również dodatkowe konćowki do pióra, wraz z którymi uzyskasz teksture jakiej potrzebujesz. Po skonczonej pracy zamocuj je na magnetycznej częsci tabletu, by zawsze mieć je pod ręką.

Dell Canvas 27'' QHD 1xmHDMI 1xUSB type-C 2xUSB 3.0 3YNBD

Umieść totem w polu widzenia, połóż na nim dłoń i jednym ruchem nadgarstka zmień grubość kreski lub kolor.

Duża ilość złączy.

Dell Canvas wyposażony jest w m.in: 1 x Mini HDMI, 1x Mini DisplayPort, 1x USB-C, 2x USB 3.0 i 1x Gniazdo słuchawkowe audio.

Pracuj na wielu ekranach.

Połączenie Dell Canvas z urządzeniem wyposażonym w system Windows 10 pozwala wykorzystać jego pełny potencjał. Bez trudu możesz przemieszczać się między wyświetlaczami dzięki wirtualnemu panelowi dotykowemu.

Korzystaj ze specjalnie dostosowanych programów.

Urządzenie Dell Canvas wyposażono w wiele nowoczesnych programów, dzięki którym praca jest jeszcze wydajniejsza.

  • Dell Canvas Connect - Aplikacja która ułatwi konfiguracje i przystąpienie do pracy.
  • Dell Canvas Pallets - Wyświetla popularne skróty systemu Windows 10 i daje możliwość dodania własnych, które uruchomisz za pomocą jednego kliknięcia.
  • Dell Canvas Layout - Umożliwia przenoszenie projektów między wyświetlaczami, a także rozmieszcza okna w środku obszaru roboczego pozostawiając zapas miejsca po obu stronach ekranu.
  • Pracuj efektowniej wykorzystując zaawansowane funkcje pisma odręcznego w usłudze Office 365

Dell Canvas 27'' QHD 1xmHDMI 1xUSB type-C 2xUSB 3.0 3YNBD

Pracuj w wielowymiarowym środowisku.

Dell Canvas umożliwia rozłożenie podpórki w trybie kreślarskim, ustawiając obszar.

Dell Canvas vs  Wacom Cintiq

Dell Canvas to bardziej rozbudowana wersja znanego i cenionego tabletu graficznego Wacom Cintiq. Wacom wręcz nie ukrywa, że obie firmy ze sobą współpracowały podczas tworzenia Dell Canvas.

Dell Canvas na tle innych flagowych produktów stworzonych do rysowania i projektowania wygląda zaskakująco dobrze. Jednym z minusów rozwiązania Della dla niektórych twórców może być to, że technologia Dell Canvas pracuje tylko na komputerach PC z zainstalowanym Windows.

Dla większości artystów i projektantów kluczowym powodem, dla którego warto wziąć pod uwagę urządzenie Dell Canvas, jest to, że jest znacznie tańszy niż większe urządzenia Cintiq firmy Wacom (Wacom sprzedaje także 13- i 16-calowe Cintiq Pro).

Porównując Dell Canvas do konkurencyjnego rozwiązania Wacom Cintiq 27QHD. Ten drugi został wydany w 2015 roku, a ekran Dell Canvas wykorzystuje nowszą technologię. Jest zauważalnie jaśniejszy niż starszy Cintiq, a ponadto obsługuje lepszy zakres kolorów.

Osoby, które miały okazję testować technologię Canvas zwracają uwagę, że dołączone do zestawu pióro jest lepsze i przyjemniejsze w użytkowaniu niż pióra Microsoft Surface czy Womom Pro Pen 2 i Apple Pencil. Pozwala w oprogramowaniu podczas rysowania na bardzo dobrą kontrolę grubości lini i cieniowanie poprzez odpowiedni nacisk rysikiem na ekran urządzenia.

W konkurencyjnych rozwiązaniach do tabletów graficznych dołączane są dodatkowe akcesoria z fizycznymi przyciskami, które można dowolnie programować. W przypadku technologii Canvas do dyspozycji jest tzw. totem, który jest obracającym się urządzeniem podobnym do Microsoft Surface Dial.  Działa tylko po umieszczeniu na ekranie i nie zawiera przycisków fizycznych (chociaż dotknięcie jej górnej części działa jak pojedynczy przycisk). Zamiast tego kliknięcie i przytrzymania wywołuje ukryte menu. Po wybraniu opcji z tego miejsca można obrócić totem w lewo lub w prawo, aby zmniejszyć lub zwiększyć zaznaczenie. Na przykład może to być użyte do zmiany rozmiaru pędzla w połowie skoku, do powiększania lub pomniejszania, a nawet do wybierania wstecz. Dodatkowo przyciski można dowolnie konfigurować w ustawieniach urządzenia poprzez określenie np. skrótów klawiaturowych które mają zostać użyte po wybraniu danej opcji (Dell Canvas Palettes). Z pewnością totem zastosowany w Dell Canvas jest funkcjonalnoścą unikalną dla urządzenia tej klasy.

Dodatkowo Dell udostępnia dodatkowe oproramowanie do aktywnego zarządzania tzw. layouts,  które umożliwiają podzielenie ekranu na kilka okien aplikacji, podobnie do podziału ekranu znanego w systemie iOS, ale nie ograniczając ich tylko do dwóch. Jest to kolejna cecha, która wyprzedza Wacom 27QHD pod względem personalizacji pracy.

Kup w DELL24.pl

+48 693 545 351

Zapytaj o produkt

Zobacz również:

sklep komputerowy

kasy fiskalne online w kaliszu

hurtownia komputery i laptopy poelasingowe

promocja Office 2016

InsERT nexo

leasing komputerów, leasing laptopów

Szybki kontakt

Infolinia: 62 741 22 50, 801 000 206
poniedziałek-piątek od 8:00 do 17:00

Centrala firmy:
Netland Computers
ul. Wrocławska 35, 62-800 Kalisz
tel. 62 753 48 67, e-mail: sklep@netlandcomputers.pl