Systemy konferencyjne Ricoh

Rozwiązania firmy Ricoh pomagają wprowadzić konferencję na najwyższy możliwy poziom. Urządzenia te od lat są cenione przez profesjonalistów, w dużym stopniu jest to powód mnogości sprzętu, który każdy jest w stanie dopasować pod siebie. Nie ma znaczenia czy potrzebujesz rozwiązań dla małej sali, czy dla takiej która pomieści 500 osób, tu znajdziesz to czego potrzebujesz. Firma Ricoh znana jest z tworzenia skutecznych i łatwych w użyciu urządzeń, które są podstawowym elementem wielu firm. Do wyboru dostajemy m.in: projektory, systemy UCS i tablice interaktywne. Ten sprzęt to również zwiększenie poufności w salach spotkań.

Szereg możliwości urządzeń Ricoh niesie ze sobą dopasowanie do wielu grup zawodowych, oprócz zastosowań biurowych mają także zalety dla m.in: wykładowców, geodetów czy architektów. Służą temu tworzenia dynamicznych kursów szkoleniowych, wprowadzenia cyfrowej technologii w salach wykładowych, udostępnianie treści tablic w wielu lokalizacjach, łatwe zarządzanie mapami, konwersja map na format PDF przed wysłaniem e-maila, zdalna kontrola tablicą interaktywną z poziomu komputera lub tabletu, używanie współdzielonego ekranu zawierającego komentarze czy optymalizacje metod szkolenia.

 

Systemy do prowadzenia konferencji UCS

 

Systemy UCS potrafią wnieść wideokonferencje na wyższy poziom. Sprzęty te idealnie pasują do pomieszczeń, w których liczba osób nie przekracza piętnastu. Prosta obsługa, możliwość rozpoczęcia konferencji już po 3 kliknięciach oraz rozbudowy o zewnętrzną kamerę HD i mikrofon to jedne z powodów dla których warto zainteresować się tymi produktami. Trzeba wspomnieć również o tym, że to rozwiązanie może zostać podłączone praktycznie w każdym miejscu o sieci Wi-Fi lub LAN.

 

Systemy konferencyjne Ricoh to także:

 

  • Możliwość połączenia wideokonferencyjnego z 50 różnymi lokalizacjami jednocześnie.
  • Możliwość wyświetlania prezentacji podczas wideokonferencji na tablicy Ricoh.
  • Połączenie wideokonferencyjne z różnymi platformami.

UCS Apps – Aplikacja będąca kluczem do profesjonalnej komunikacji w dowolnym miejscu.
Program ten może zostać zainstalowany zarówno na smartfonie, tablecie jak i komputerze Mac czy PC. Aplikacja ta nie sie ze sobą także dodatkowę korzyści. Są to m.in:

 

  • Brak potrzeby dodatkowego serwera, UCS korzysta tylko z serwerów Ricoh.
  • Łatwa obsługa, wystarczy kilka kliknięć by ją uruchomić.
  • Możliwość użycia jej w dowolnym miejscu pod warunkiem, że masz dostęp do internetu.

 

UCS & P3500 – Możliwość podłączenia do 20 użytkowników, pod warunkiem że są zarejestrowaniu za pośrednictwem aplikacji UCS.

UCS Advanced & P3500M – Urządzenie które może się łaczyć z innymi urządzeniami lub licencjonowanym pokojem (VMR). Posiada ono możliwość podłączenia do 49 gości z różnymi systemami m.in: Skype for Business.

Projektory RICOH

Szeroka gama projektorów Ricoh jest w stanie zapewnić każdej firmie idealne rozwiązanie dla prezentacji biznesowych. Do wyboru są m.in: Projektory kieszonkowe, krótkoogniskowe, ultra krótkoogniskowe, standardowe, laserowe, instalacyjne oraz dwu-lampowe. Daje to możliwość dobrania sprzętu pod własne preferencje i cieszenia się wysoką jakością projekcji w swojej sali konferencyjnej. Wszystkie projekty posiadają w standardzie: Port wejścia VGA oraz HDMI, połączenie bezprzewodowe, technologie 3D i pilot w zestawie.

Tablice interaktywne RICOH

Jest to świetny wybór dla przedsiębiorstw, wykorzystać je można w sali spotkań lub przestrzeni biurowej. Wyróżniają się prostą obsługą i szeregiem możliwości, pozwalają na jednoczesne połączenie ze sobą 8 tablic oraz do 20 urządzeń mobilnych, oferują także opcjonalny system do wideokonferencji z możliwością uruchomienia Skype For Business. Dzięki bezprzewodowej interaktywności, tablice Ricoh pozwalają każdemu śledzić i poprawiać dokumenty wyświetlone bezpośrednio z PC lub tabletu. Poziom konferencji podwyższa m.in: Import plików PDF & PPT, zamiana ręcznego pisma na cyfrowy zapis, współdzielenie dokumentów oraz notatki z podłączonego PC.

Zapytaj o produkt
Kup w RICOHSKLEP.pl