Lider logistyki

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko Lidera magazynu logistycznego!

Posiadasz doświadczenie w pracy w logistyce oraz w zarządzaniu zespołem?
Dysponujesz wiedzą z świata IT?

Zakres obowiązków
  • • Kierowanie zespołem magazynowo logistycznym
  • • Nadzór nad wszystkimi procedurami obowiązującymi na magazynie
  • • Kontrola poprawności wystawiania dokumentów magazynowych, handlowych
  • • Prowadzenie dokumentacji magazynowej zgodnie z przepisami dot. księgowości
  • • Utrzymywanie dobrych relacji i współpraca z firmami transportowymi
  • • Odbiór dostaw sprzętu IT
  • • Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych
  • • Realizacja zamówień klientów
Wymagania
  • • Doświadczenie w pracy w logistyce lub na magazynie – minimum 2 lata
  • • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • • Znajomość sprzętu komputerowego i branży informatycznej
  • • Znajomość zagadnień związanych z magazynowaniem, logistyką towaru, transportem paletowym
  • • Znajomość języka angielskiego
  • • Sprawne operowanie pakietem excel
Oferujemy
  • • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • • Pełne wdrożenie
  • • Pracę w doświadczonym zespole i miłej atmosferze
  • • Ubezpieczenie grupowe
  • • Pakiet MultiSport