Kariera

Zobacz aktualne oferty pracy w Netland!

Aktualne oferty

Junior/Mid Frontend developer (Angular)

Posiadasz doświadczenie w programowaniu i interesujesz się nowinkami ze świata komputerów? Dołącz do naszego zespołu!

Przedstawiciel handlowy

Jesteś osobą komunikatywną i potrafisz budować długotrwałe relacje z klientami? Potrafisz doskonale planować swój czas pracy i jesteś osobą zorganizowaną? A w dodatku posiadasz doświadczenie na podobny stanowisku pracy? Aplikuj!

Konsultant wdrożeniowiec systemów ERP

Dysponujesz znajomością przepisów z obszaru księgowości i finansów? Lubisz analitycznie myśleć i rozwiązywać problemy? Zachęcamy do aplikowania!

Asystent działu e-commerce

Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta lub w sprzedaży? Interesujesz się branżą IT i chcesz się rozwijać w tym obszarze? Nie czekaj i dołącz do nas!

Asystent działu zakupów

Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży i teraz szukasz okazji do wejścia w dynamiczny świat IT? Dołącz do nas jako Asystent działu zakupów.

Copywriter/edytor produktów w sklepach internetowych

Masz lekkie pióro do pisania tekstów i pasjonuje Cię świat komputerów? Potrafisz przekuć techniczne detale w opisy produktów, by przyciągnąć klientów? Jeśli tak to mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Administrator sieci IT

Posiadasz doświadczenie w rozwiązywaniu problemów ze sprzętem komputerowym? Potrafisz zdiagnozować usterkę w środowisku Klienta i sprawnie ją usunąć lub rozwiązać nawracające awarie różnego pochodzenia?

Nie ma interesującej Cię oferty pracy?

Nic straconego!
Wyślij nam swoje CV w spontanicznej aplikacji.
Skontaktujemy się z Tobą, gdy uruchomimy rekrutację na interesujące Cię stanowisko!

Witaj!

Dziękujemy, że odwiedziłeś naszą stronę

Skoro już jesteś, to zostań na dłużej i poczytaj o karierze w Netland Computers.

Jesteśmy firmą, która od 20 lat dostarcza Klientom gotowy sprzęt komputerowy oraz szeroki wachlarz usług informatycznych. Nieustanny rozwój pozwala nam na rekrutację pracowników w trybie ciągłym – nasze drzwi zawsze stoją otworem na nowe osoby, które wniosą do zespołu odrobinę świeżości. Może to właśnie idealny moment dla Ciebie!

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi i tworzymy ciekawe miejsca pracy?

Ponieważ umiemy słuchać i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom przyszłych pracowników. Podczas rozmów kwalifikacyjnych, często spotykamy się z ludźmi, którzy posiadają wiele ukrytych talentów i zainteresowań, które chcemy pielęgnować w naszej firmie. Netland daje możliwość ciągłego poszerzania pasji, które bywają kluczowe w rozwoju stanowiska pracy. U nas masz wpływ na przebieg swojej ścieżki zawodowej.

Szukamy ludzi kreatywnych

Otwartych na rozwój oraz chęć zdobywania wiedzy i poszerzania własnych horyzontów. Jeżeli Twoje życie to ciągła nauka, idealnie wpasujesz się w klimat naszego zespołu.

U nas rozmowa kwalifikacyjna to chęć poznania Ciebie, Twojego stylu i umiejętności. Jesteśmy otwarci na wszystkich kandydatów. Dbamy o to, aby spotkanie przebiegło w dobrej atmosferze, a osoba siedząca naprzeciwko nas czuła, że jej zdanie jest dla nas kluczowe. Pamiętaj, że my także kiedyś zaczynaliśmy swoją karierę zawodową.