Nowa inwestycja NETLAND Computers

Nowa inwestycja NETLAND Computers

Rok 2020 będzie dla naszej firmy czasem zmian i nowych inwestycji. W ostatnich latach firma NETLAND Computers mocno się rozrosła. Powiększyliśmy nasz zespół niemal dwukrotnie, poszerzyliśmy ofertę produktową oraz zakres usług wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów biznesowych.

Jako rodzinna firma jesteśmy dumni z naszych trwałych relacji z Klientami lokalnymi, ale cieszymy się bardzo z wyraźnego poszerzenia współpracy z przedsiębiorstwami i instytucjami z całej Polski oraz stale zwiększającą się działalnością zagraniczną.

Kolejnym etapem sukcesywnie realizowanej strategii rozwojowej będzie budowa nowej siedziby przy ulicy Wrocławskiej w Kaliszu. Powstający tu nowoczesny budynek umożliwi dalsze poszerzanie naszego zespołu, a także rozwój oferty i zaproponowanie nowych usług kierowanych przede wszystkim do klienta biznesowego. Pragniemy również zapewnić najwyższy komfort pracy naszym pracownikom. Wielu spośród nich jest z nami od początku istnienia firmy i to im zawdzięczamy rozwój i zadowolenie naszych klientów.

Jesteśmy przekonani, że nowa lokalizacja NETLAND Computers pozwoli Państwu jeszcze wygodniej korzystać z naszych usług, a poszerzenie oferty umożliwi sprawną obsługę technologiczną w jednym miejscu. O szczegółach przedsięwzięcia będziemy systematycznie informować na naszej stronie internetowej.