Netland na Marketplace Academy w Warszawie

Netland na Marketplace Academy w Warszawie

Netland Computers, jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku swoje działania prowadzi lokalnie, ogólnopolsko, a w ostatnim czasie pracuje również nad rozwojem zagranicznych kanałów sprzedaży.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez lata, doskonale zdajemy sobie sprawę z potencjału, jaki niesie ze sobą rynek Unii Europejskiej, obejmujący usługi IT, oprogramowanie oraz hardware. W związku z tym nieustannie powiększamy swoją wiedzę, poprzez udział w różnego rodzaju konferencjach, przedsięwzięciach oraz szkoleniach, które wspierają rozbudowę tego kanału sprzedaży.

Jednym z takim wydarzeń była konferencja Marketplace Academy w Warszawie. W dniach 22-23 stycznia mieliśmy okazję spotkać się z innymi firmami z Polski, prowadzącymi sprzedaż zagraniczną. Była to doskonała okazja do rozmów na ten temat oraz wzajemnej wymiany doświadczeń. Wydarzenie obfitowało w liczne warsztaty oraz prelekcje prowadzone przez największych specjalistów z Polski i z zagranicy. Dzięki informacjom uzyskanym podczas wykładów, zdobyliśmy dodatkową porcję wiedzy, która z pewnością ułatwi nam dalszy rozwój w tym kierunku.