Wyposażenie szkół

NETLAND Computers wspiera procesy dydaktyczne przy wykorzystaniu zarówno nowych jak i używanych technologii IT największych światowych producentów. Jesteśmy przekonani, że komputeryzacja placówek oświatowych jest niezwykle ważne i pełni znaczącą funkcję w realizacji celów edukacyjnych.

Nowoczesne technologie prowadzą do rozwoju szkolnictwa oraz poprawy jakości kształcenia. NETLAND Computers dostarcza rozwiązania programowe oraz niezawodne i przystępne cenowo zestawy komputerowe dopasowane do potrzeb danej szkoły.

Nowoczesna szkoła to:

 • Wydajne środowisko sieciowe w obrębie placówki.
 • Nauczyciele i uczniowie wyposażeni w komputery edukacyjne pracujące w sieci.
 • Wykorzystanie najnowszych technologii przekazu audio i video połączonych z interaktywnością dla uczniów oraz wykorzystanie tych technologii w nauczaniu.
 • Udostępnianie zasobów edukacyjnych dla nauczycieli i uczniów.
 • Cyfryzacja zasobów bibliotecznych.

Tablice interaktywne dla szkół

Firma Netland Computers zajmuje się sprzedażą i wdrożeniem sprzętu prezentacyjnego oraz urządzeń interaktywnych. W naszej ofercie znajdą Państwo standardowe już urządzenia prezentacyjne takie jak projektory multimedialne czy ekrany projekcyjne,  jak również nowoczesne urządzenia przeznaczone do prezentacji interaktywnych – tablice interaktywne.

 

Oferujemy urządzenia wielu światowych producentów, dzięki czemu zapewniamy wysoką jakość oraz niezawodność naszych urządzeń. Jeżeli potrzebują Państwo informacji cenowych oraz szczegółowych danych technicznych urządzenia prosimy o kontakt. Dysponujemy pełnymi specyfikacjami każdego produktu.

Sprawne i nowoczesne funkcjonowanie administracji zaplecza szkoły

Wynikiem współpracy NETLAND Computers z placówkami oświaty jest nie tylko usprawnienie serwisu i funkcjonowania szkoły, ale również zdecydowana redukcja kosztów związanych z późniejszą obsługą informatyczną. Ważnym atutem naszych usług są specjaliści, którzy doradzają w planach rozwoju infrastruktury informatycznej.

W latach 2010-2012 firma NETLAND Computers wyposażyła w komputery przeszło 80 szkół. W oparciu o nasze bogate doświadczenie i badania potrzeb placówek edukacyjnych w Polsce powstał program SzkołaUE.

Program został opracowany na bazie konkretnych doświadczeń i dlatego jest idealnie dostosowany do aktualnych potrzeb polskich szkół. Celem projektu SzkołaUE jest wspieranie procesu dydaktycznego poprzez wykorzystanie nowoczesnych i przystępnych cenowo technologii komputerowych. Program obejmuje ofertę sprzętową, oprogramowanie oraz serwis.

SzkołaUE to:

 • niska cena sprzętu odnawianego,
 • 5-letnia gwarancja, która daje poczucie bezpieczeństwa,
 • dostęp do najnowszych technologii,
 • możliwość konfigurowania sprzętu odnowionego ze sprzętem nowym, co pozwala na korzystanie z najnowszego sprzętu, tam gdzie jest to niezbędne i na oszczędzanie tam, gdzie jest to możliwe.
 • oprogramowanie Windows w atrakcyjnej cenie.

 

NETLAND Computers prowadzi samodzielne projekty dla szkolnictwa oraz wspiera przedsięwzięcia placówek edukacyjnych:

 • Konkurs rysunkowy „Wesoły Kompik”. Wsparliśmy 8 szkół przekazując urządzenia drukujące i nagrody dla uczestników konkursu.
 • Regularnie wspieramy Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych w Kaliszu. Od wielu lat współorganizujemy konkurs Techniczno-Informatyczny oraz Dni Informatyczne w ZSTE w Kaliszu.
 • Robotic Arena 2010 i 2011 na Politechnice Wrocławskiej. Obsłużyliśmy non profit największą imprezę robotyczną w Polsce.
Wstecz