Wynajem laptopów na egzaminy prawnicze

Wynająć czy zabrać swój sprzęt?

W przypadku braku spełnienia wymagań Ministerstwa Sprawiedliwości odnośnie konfiguracji laptopa istnieje niebezpieczeństwo pisania egzaminu ręcznie, co skutkuje dużo większym nakładem pracy i czasu..

W przypadku awarii własnego sprzętu aplikant zdany jest sam na siebie. Przy wynajętym sprzęcie można skorzystać z pomocy techników dostępnych na sali, a w przypadku poważniejszych awarii otrzymać sprzęt zastępczy (Warszawa, Wrocław, Szczecin, Koszalin).

Przygotowanie własnego laptopa na egzamin wiąże się z dodatkowym czasem, który lepiej wykorzystać na przyswojenie wiedzy.

Jak nasza firma przygotowuje laptopy?

Od wielu lat regularnie dostarczamy laptopy na egzaminy radcowskie, adwokackie i komornicze. Doskonale wiemy, że najważniejszą kwestią jest niezawodny sprzęt. Każde problemy techniczne wpływają nie tylko na stratę czasu aplikanta, lecz narażają go również na stres, który dekoncentruje. Komfort i spokój osoby podchodzącej do egzaminu to dla nas priorytet. Wszystkie laptopy przygotowane przez naszych specjalistów są specjalnie skonfigurowane i w pełni kompatybilne z aplikacją do zdawania egzaminu. Nie ma niebezpieczeństwa pojawienia się czerwonego ekranu, który wyskakuje w przypadku wykrycia braku zgodności laptopa z oprogramowaniem egzaminacyjnym. Jedyną rzeczą na jakiej musi skupić się aplikant to wykazanie się swoją wiedzą. Powodzenia!

Dlaczego my?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważnym egzaminem jest egzamin prawniczy. Nie może w trakcie niego zabraknąć skupienia, koncentracji i ogromnej wiedzy. Dodatkowo dochodzi stres, który jest naturalny podczas testów tak wysokiej rangi. Każdy egzamin prawniczy odbywa się przy użyciu laptopów, które muszą być niezawodne, aby nie przysporzyć dodatkowego stresu. Warto skupić się na egzaminie od strony intelektualnej, a sprawy techniczne powierzyć specjalistom. Zapewniamy sprzęt, który jest w pełni przygotowany i skonfigurowany zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sprawiedliwości.

Aplikacja do pisania egzaminu będzie sprawnie działać tylko pod warunkiem spełnienia wszystkich wymagań sprzętowych.

Niektóre z nich to:

  •  odinstalowany program antywirusowy,
  •  zainstalowany program Microsoft .NET Framework 3.5 SP1
  •  opcja (schemat) zasilania ustawiona na funkcję „prezentacja” /„wysoka wydajność
  •  wyłączone aktualizacje automatyczne,
  •  521 MB pamięci RAM (zalecane 1024 MB)

Termin egzaminu

Znamy już termin tegorocznego egzaminu radcowskiego i adwokackiego. W roku 2021 Ministerstwo Sprawiedliwości zaplanowało sesję egzaminacyjną na 18-21 maja 2021 r.

Zalety wynajmu laptopa na egzamin

  • Laptop skonfigurowany jest zgodnie z wymaganiami Ministerstwa Sprawiedliwości.
  • Wynajęty laptop to sprzęt klasy biznes, o wysokich parametrach.
  • Nie musisz martwić się tym, że aplikacja nie będzie działać poprawnie. To my zadbamy o to, aby sprzęt przygotowany był perfekcyjnie.