Wypożyczalnia komputerów

Raz na jakiś czas niemal każdy przedsiębiorca potrzebuje zwiększonych zasobów sprzętowych. Nie jest sztuką zakupić nowe komputery czy laptopy, które potem trafią do magazynu. Jak zaoszczędzić, by nasz biznes nie ucierpiał? Odpowiedź jest prosta! Firma Netland oferuje Państwu możliwość wypożyczenia komputerów oraz laptopów.

Niezależnie od prowadzonego biznesu, raz w sezonie praca w firmie ulega intensyfikacji. Z powodu dużej liczby zleceń niezbędny jest zakup nowego sprzętu. By ograniczyć koszty, a jednocześnie nie stracić cennych Klientów oferujemy Państwu wynajem komputerów oraz laptopów. Opcja ta sprawdzi się także podczas szkoleń i konferencji. Każdy z nas pragnie, by ich nowy personel okazał się równie wydajny jak starzy już pracownicy. Jak przetestować potencjalnych kandydatów?

Możliwość wynajmu komputera sprawi, że zobaczymy jak jednostka radzi sobie w miejscu pracy, a także ocenimy jej umiejętności. Niemal każda duża firma staje przed wyzwaniem, jakim jest przygotowanie konferencji. Chociaż z punktu widzenia logistycznego wydaje się to dość mozolnym przedsięwzięciem, wynajem komputerów bądź laptopów znacznie ułatwi przebieg całej imprezy i sprawi, że zaproszeni goście będą się czuć pewnie i swobodnie. Warto zauważyć, że niezawodny, zaawansowany technologicznie sprzęt sprawdzi się także podczas akcji promocyjnych.

Jeżeli chcemy sprzedać nasz produkt bądź usługę potrzebujemy wydajnych, sprawdzonych komputerów, co do których mamy pewność, że będą niezawodne przez cały okres trwania akcji. Oferowany przez nas sprzęt komputerowy sprawdzi się w każdym miejscu.

Oferta wypożyczalni IT

 

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości, zaawansowany technologicznie sprzęt, który sprawdzi się nawet w przypadku najtrudniejszych wyzwań. Firma Netland umożliwia wypożyczenie: komputerów, laptopów, a także drukarek laserowych, urządzeń wielofunkcyjnych, telewizorów, nagłośnienia, serwerów z osprzętem sieciowym, kolektorów danych, infokiosków oraz systemów do głosowania. Bez trudu zrealizujemy nawet największe zamówienia. Przed wynajmem każdy sprzęt jest gruntowanie sprawdzany i przygotowywany pod kątem IT – całość działa szybko, sprawnie i niezawodnie. Posiadamy zarówno zestawy komputerowe z monitorem jak i praktyczne laptopy z dostępem do Internetu. Używamy wyłącznie markowego sprzętu znanych i powszechnie szanowanych w świecie producentów – HP, DELL, Fujitsu. Oferowane przez nas zaplecze komputerowe jest dostosowywane do potrzeb i wymagań Klienta.

W ramach prowadzonej wypożyczalni komputerowej prowadzimy:

  • wynajem komputerów w zestawie z monitorem (szkolenia, centra prasowe)
  • wynajem laptopów (szkolenia, wyjazdy biznesowe, targi)
  • wynajem tabletów (targi, badania opinii i ankiety, pokazy, akcje marketingowe)
  • wynajem i dzierżawa drukarek (outsourcing sprzętu biurowego, centra prasowe, targi)
  • wynajem sprzętu sieciowego i serwerowego
  • wynajem projektorów (szkolenia, prezentacje, wyjazdy handlowe, akcje marketingowe)
  • wynajem pilotów do głosowania (szkolenia, prezentacje, badania opinii)
  • wynajem nagłośnienia i mikrofonów (imprezy, eventy i wydarzenia, uroczystości)

 

Wszystkie komputery dostępne w naszym asortymencie posiadają legalne oprogramowanie Microsoft. Firma Netland zapewnia pełną obsługę bądź wsparcie techniczne różnego rodzaju wydarzeń, w tym: eventów, szkoleń, targów, biur prasowych bądź konferencji.

Wynajem sprzętu komputerów na duże eventy

 

Nasze doświadczenie podpowiada, że każdy biznes ma swoją specyfikę, która często opiera się na sezonowej intensyfikacji pracy w firmie. Szkolenia, konferencje, akcje promocyjne wymagają nie tylko dodatkowych zasobów ludzkich, a nawet zaangażowania zewnętrznej firmy, ale przede wszystkim niezawodnego i nowoczesnego sprzętu komputerowego niezbędnego do każdej pracy biurowej.

NETLAND Computers prowadzi usługę wynajmu od 2010 roku. Specjalnie do tego celu została stworzona osobna strona internetowa: www.wynajemIT.pl. Od tego czasu nasza firma brała już udział w realizacji wielu, dużych, ogólnopolskich projektów i wydarzeń.

Z usługi wynajmu IT NETLAND Computers skorzystali, m.in.: Strefa Kibica Euro 2012 Gdańsk i Poznań, Orange, Europejskie Mistrzostwa Kobiet w Koszykówce (trzy areny: Łódź, Katowice, Bydgoszcz), Urząd m.st. Warszawy (wybory lokalne 2010 r.), Lidl Polska, Europejskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych, DialNet Masters, Konferencja OSCE, Eurobasket Women 2011, Robotic Arena.