Urządzenia drukujące

Dzierżawa · Sprzedaż · Serwis · Instalacja

Zajmujemy się sprzedażą i dzierżawą drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych, a także ich serwisowaniem i konfiguracją. W naszej ofercie znajdują się maszyny drukujące największych i najbardziej znanych producentów drukarek na świecie, zarówno w zakresie sprzętu konsumenckiego, biznesowego, jak i druku wielkoformatowego. Dodatkowo oferujemy także modele do wydruku etykiet oraz kasy fiskalne

Dzierżawa sprzętu

Potrzebujesz drukować, ale nie chcesz kupować sprzętu? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Usługa dzierżawy to praktyczne rozwiązanie dla firm, dzięki któremu nie musisz martwić się o zarządzanie eksploatacją urządzenia. Wybierz miesięczny abonament i płać tylko za konkretną ilość wydruków na swoim urządzeniu.

Materiały eksploatacyjne, serwis i naprawy sprzętu zostaw nam – to my zajmiemy się wymianą niesprawnych lub zużytych części, a także uzupełnianiem tuszy i tonerów. Wszystkie usługi świadczymy na terenie całego kraju. Po zakończeniu umowy, umożliwiamy wykup używanego urządzenia. Drukuj, ile chcesz i jak chcesz z nowoczesną usługą dzierżawy, dostosowaną do Twoich potrzeb! 

Materiały eksploatacyjne w cenie
Serwis po naszej stronie
Płać tylko za wydruki
Stała cena abonamentu
Atrakcyjne warunki umowy
Serwis w 48h

Sprzedaż sprzętu

Szukasz urządzenia drukującego do domu lub firmy?
Jesteśmy autoryzowanym partnerem wielu uznanych producentów sprzętu drukującego. W naszej ofercie znajdziesz każdy rodzaj sprzętu drukującego – od małych urządzeń, poprzez drukarki etykiet, aż po systemy druku dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Posiadamy także urządzenia wielkoformatowe – plotery oraz maszyny produkcyjne. 
U nas kupisz oryginalne materiały eksploatacyjne, takie jak bębny, tonery oraz tusze, a także dedykowane akcesoria opcjonalne dla konkretnych modeli urządzeń drukujących. Wzbogać swoją drukarkę o nowe funkcjonalności – dodatkowe sposoby wykończenia dokumentów, opcjonalne sposoby komunikacji czy też silniejsze zabezpieczenia druku. To wszystko w jednym miejscu z możliwością konsultacji ze specjalistami z branży IT. 
Bogata oferta
Profesjonalne doradztwo
Oryginalne materiały eksploatacyjne
Autoryzowany partner

Serwis urządzeń

Twoje urządzenie odmówiło dalszej pracy?

Potrzebujesz okresowego przeglądu, czyszczenia lub zauważasz spadek wydajności drukarki? Jesteśmy autoryzowanym serwisantem urządzeń wielu producentów sprzętu drukującego takich jak Brother, Ricoh, Lexmark, Sharp czy Epson.

Oferujemy serwis urządzeń z dojazdem do Klienta na terenie całego kraju, a także zdalną pomoc techniczną, jeśli pozwalają na to warunki techniczne i rodzaj usterki. Nasi serwisanci biorą udział w szeregu szkoleń i warsztatów, dzięki czemu na co dzień rozwiązują trudne problemy, z którymi borykają się właściciele urządzeń drukujących. Partnerstwo z wieloma producentami daje nam możliwości szybkiej i dokładnej analizy usterki oraz naprawę sprzętu przy wykorzystaniu oryginalnych części zamiennych.

Autoryzowany serwis
Dojazd do Klienta
Oryginalne części zamienne
Profesjonalna naprawa

Instalacja i konfiguracja sprzętu drukującego

Potrzebujesz wsparcia podczas instalacji nowego urządzenia?

Chcesz stworzyć nowy lub zmodernizować istniejący system druku w Twojej firmie?

Nasi specjaliści przeprowadzą konfigurację urządzeń drukujących na wszystkich sprzętach w Twojej firmie. Wydajny system to zwiększenie efektywności pracy i unikanie niepotrzebnych problemów wynikających z niepoprawnie wykonanej konfiguracji urządzeń drukujących i sprzętu komputerowego.

Połącz sprzęt Twoich pracowników z urządzeniami drukującymi, nadaj odpowiednie uprawnienia i ciesz się wydajnością pracy. Wprowadzenie zabezpieczeń przed nieautoryzowanym dostępem oraz wydruk wrażliwych dokumentów wyłącznie po potwierdzeniu tożsamości pracownika przy urządzeniu to pożądane funkcjonalności w dzisiejszych czasach. Nasz dział IT sprawnie przeprowadzi modernizację oraz przeszkoli nowych użytkowników systemu.

Oferujemy dojazd do Klienta na terenie całego kraju, dzięki czemu możesz skorzystać z naszych usług bez względu na lokalizację Twojej firmy.

Sprawna instalacja
Dojazd do Klienta
Zoptymalizowanie wydruku
Zwiększenie bezpieczeństwa

Masz pytania?

Skontaktuj się z Nami!