Tonery i tusze

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą materiałów eksploatacyjnych do drukarek. W naszym sklepie znajdziecie Państwo: tonery do modeli laserowych, tusze do urządzeń atramentowych, a także bębny oraz taśmy barwiące.

Na tle licznej konkurencji wyróżnia nas podejście do Klienta oraz niskie, konkurencyjne ceny zestawione z wysoką jakością oferowanych produktów. Prezentowane przez nas materiały eksploatacyjne idealnie sprawdzą się zarówno w przypadku urządzeń domowych jak i firmowych.

Jak wybrać interesujący nas produkt?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy może być specjalistą w zakresie osprzętu urządzeń drukujących. Nasza wyspecjalizowana kadra bez najmniejszych trudności pomoże dobrać Państwu odpowiednie materiały. Nie tylko odpowiemy Państwu na wszystkie dręczące pytania, ale również wskażemy produkty, które zwiększą wydajność posiadanego przez Państwa urządzenia.

Tusze i tonery do drukarek – zamiennik czy oryginał?

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyłącznie wysokiej klasy materiały eksploatacyjne znanych światowych producentów – HP, Kyocera, Samsung, DELL, Lexmark, Canon, Epson, Ricoh, a także Konica Minolta.  Na specjalne życzenie Klienta istnieje możliwość sprowadzenia dowolnego tonera bądź innych materiałów eksploatacyjnych, które nie są prezentowane na naszej stronie.

Uwaga! W naszej ofercie znajdują się wyłącznie wysokiej jakości tusze do drukarek laserowych, atramentowych, kserokopiarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Oprócz firmowych produktów posiadamy również solidne, wydajne zamienniki, które umożliwiają wzmożoną eksploatację, bez konieczności obniżania jakości druku.

Wszystkie zastępcze tonery oraz tusze spełniają międzynarodowe normy – nie niszczą sprzętu, posiadają zbliżoną jakość do materiałów oryginalnych, pozwalają na w pełni zadowalający druk bądź kopie. Na szczególną uwagę zasługują produkty polskie. Tusze rodzimego pochodzenia porównywane są do produktów marki HP, DELL bądź Lexmark.

Zanim zdecydujemy się na zakup zamiennika, dokładnie przeanalizujmy warunki gwarancji naszego urządzenia. Jeżeli producent nie zastrzegł sobie, że korzystanie z alternatywnych materiałów eksploatacyjnych powoduje utratę gwarancji, możemy bez wahania zrezygnować z oryginalnego tuszu na rzecz równie wydajnego zamiennika.

Konkurencyjne ceny materiałów eksploatacyjnych

 

Netland Computers Kalisz proponuje najlepsze ceny materiałów eksploatacyjnych: tonery do drukarek laserowych, tusze do drukarek atramentrowych, bębny, taśmy barwiące. Nasza oferta jest konkurencyjna w stosunku do sklepów Pryzmat Kalisz czy Cartridge World Kalisz.

Oferta obejmuje materiały eksploatacyjne (tusze i tonery) do popularnych drukarek laserowych takich firm jak: HP, Kyocera, Samsung, Dell, Lexmark, Canon, Epson, Ricoh i Konica Minolta. Na potrzeby Klientów indywidualnych realizujemy również zamówienia na tonery do drukarek laserowych, atramentowych oraz inne materiały eksploatacyjne.

Dobór tonera do drukarki

 

Nasza wyspecjalizowana kadra udzieli Państwu niezbędnych wskazówek związanych z zakupem odpowiednich materiałów eksploatacyjnych. Pracownicy firmy Netland pomogą dobrać Państwu wydajny, solidny, a także stosunkowo tani produkt, który pozwoli ponownie eksploatować posiadaną drukarkę. Współpracujemy z naszymi Klientami na każdym etapie współpracy – zarówno przed zakupem, po zakupie jak i w czasie serwisowania czy audytu sprzętu.

Zapoznaj się z naszą ofertą materiałów eksploatacyjnych i wybierz interesujący Cię produkt. W razie jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z naszym doradcą.