Komputery i laptopy

Nasz sklep komputerowy posiada w swojej ofercie wysokiej jakości sprzęt komputerowy. To, co wyróżnia nas na tle licznej konkurencji to przede wszystkim dbałość o Klienta.

Nieustannie poszerzamy, uzupełniamy i wzbogacamy nasz asortyment, tak by stał się on jeszcze bardziej atrakcyjny dla potencjalnego Nabywcy. Współpracujemy wyłącznie ze światowej klasy producentami, dzięki czemu mamy pewność, że oferowany przez nas sprzęt jest solidny, trwały i w pełni zaawansowany technicznie.

Autoryzowany partner

HP, DELL, Konica Minolta oraz Xerox. W ofercie sklepu Netland znajdziecie Państwo zarówno fabrycznie nowe komputery oraz laptopy jak i poleasingowy, kompleksowo przetestowany sprzęt komputerowy. Prezentowane przez nas komputery i laptopy mogą posłużyć, jako sprzęt do nauki, zabawy bądź pracy.

Wydajnie i bezpiecznie

Zaawansowane technologicznie maszyny bez trudu dadzą sobie radę z nowościami na rynku gier. W przypadku sprzętu poleasingowego zapewniamy Państwu 6 lub 12 miesięczną gwarancję z możliwością jej przedłużenia na kolejne 24 miesiące. Nasza firma prowadzi rejestr oraz monitoring sprzedaży sprzętu poleasingowego, z którego wynika, że sprzedane przez nas komputery oraz laptopy sprzedane 5 lat temu – działają bezawaryjnie po dzień dzisiejszy.

Oferta sklepu komputerowego

To, co pragniemy Państwu zaoferować to nie tylko profesjonalny sprzęt komputerowy. Nasza firma posiada również usługę doradztwa. Zespół wykwalifikowanych pracowników bez najmniejszych trudności odpowie na Państwa pytania, wytłumaczy nieścisłości bądź rozwieje wątpliwości.

Doradzamy naszym Klientom, jaki sprzęt najlepiej spełni ich oczekiwania, który model jest najlepszy w danym przedziale cenowym, jaką maszynę wybrać do gier, a jaką do pracy. Mając to na uwadze, nasz sklep posiada w swojej ofercie wysokiej klasy podzespoły, z których na życzenie Klienta istnieje możliwość rozbudowania bądź zmodernizowania danego sprzętu.

Sklep stacjonarny w Kaliszu