Komputery poleasingowe

NETLAND Computers prowadzi dział sprzedaży komputerów poleasingowych. Atrakcyjna cena, doskonały stan techniczny, bezpłatne akcesoria oraz korzystne warunki gwarancji sprawiają, że nasze komputery i laptopy poleasingowe stanowią doskonałą ofertę zarówno dla użytkowników domowych, jak i biznesowych.
Komputery i laptopy poleasingowe to oferta konkurencyjna nawet w stosunku do nowego sprzętu IT. Miarą naszego sukcesu jest satysfakcja klientów. Dlatego oferowany przez nas poleasingowe laptopy, drukarki i monitory są zawsze przetestowany przez profesjonalnych serwisantów. Dbamy o solidną obsługę każdego klienta.

W naszej ofercie znajdą Państwo wyselekcjonowane, najwyższej jakości poleasingowe komputery, poleasingowe laptopy, poleasingowe monitory oraz poleasingowe drukarki. To najnowsze modele renomowanych firm: DELLHPFujitsu.

Oferowane komputery dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Komputery poleasingowe i laptopy w większości wyposażone są w niezbędne akcesoria, za które w innych sklepach trzeba sporo dopłacić.

Zalety komputerów poleasingowych zakupionych w Netland Computers:

  • atrakcyjna cena
  • wysoka jakość w niskiej cenie
  • znakomity stosunek cena / jakość
  • doskonały stan techniczny sprawdzony i przetestowany przed sprzedażą
  • oferowane komputery pochodzą z topowych serii biznesowych np. Dell Optiplex
  • gwarancja Door 2 Door
  • możliwość bezproblemowej modyfikacji
  • legalne oprogramowanie Microsoft w niższej cenie

Gwarancja na komputery i laptopy poleasingowe

Poleasingowe komputery i laptopy z długą gwarancją

Na sprzęt poleasingowy NETLAND Computers zapewnia gwarancję od 6 do 24 miesięcy. Jest to gwarancja typu door-to-door (koszty transportu oraz naprawy pokrywa sprzedający; gwarancja tego typu jest standardem dla nowych produktów, a w NETLAND Computers również dla produktów używanych) podobnie jak na sprzęt nowy dostępny w tradycyjnym sklepie.

Atutem naszej oferty są doskonałe warunki gwarancji. Dbamy o to, aby w razie awarii nasi Klienci mogli łatwo i szybko dokonać naprawy, bez ponoszenia z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Na cały asortyment poleasingowy oferujemy gwarancję premium.

Szczycimy się tym, że nasz serwis gwarancyjny obejmujący używany sprzęt funkcjonuje sprawniej niż w niejednym sklepie, gdzie reklamacje nowych komputerów rozpatrywane są w trybie czternastodniowym. Reklamacje naszego sprzętu poleasingowego zajmują przeciętnie od dwóch do czterech dni roboczych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy również specjalną ofertę gwarancyjną, w ramach której wszelkie naprawy realizowane są w ciągu jednego roboczego dnia, zazwyczaj zajmuje to zaledwie kilka godzin.

Dlaczego warto kupować komputery poleasingowe?

Poleasingowy sprzęt komputerowy – prawie jak nowy, a znacznie tańszy

 

W większości przypadków komputery i laptopy poleasingowe zostały zakupione od zagranicznych, wielkich przedsiębiorstw, które dysponują budżetem na najlepszy i najdroższy sprzęt IT. Jest on wykorzystywany przez rok, dwa, a następnie wymieniany na nowy. Cena rynkowa tak drogiego sprzętu bardzo szybko spada i już po roku jego wartość jest znacznie niższa, mimo że komputery poleasingowe nie straciły na swojej jakości. Ponadto biurowy sprzęt komputerowy (laptopy poleasingowe, drukarki poleasingowe, monitory poleasingowe, komputery poleasingowe) nosi nieznaczne ślady użytkowania.

Dodatkowym atutem zakupu poleasingowych komputerów i laptopów jest fakt, że bardzo niskim kosztem mogą Państwo nabyć w pełni legalny system operacyjny Windows. Zakupując komputery i laptopy poleasingowe, otrzymują Państwo sprzęt i oprogramowanie w cenie zbliżonej do zakupu nowego oprogramowania.

Warto również dodać, że zakup poleasingowych laptopów i komputerów to doskonała inwestycja, ponieważ używany sprzęt elektroniczny nie jest obciążony tak wyraźnym spadkiem wartości jak w przypadku nowego sprzętu, a w pełni dorównuje mu pod względem funkcjonalności.  Po roku komputer nowy będzie wart mniej niż połowę swojej początkowej wartości. Z kolei w przypadku komputera poleasingowego będzie to spadek o około 35% początkowej wartości. Dla pełnego obrazu, porównajmy te wartości na konkretnych przykładach cenowych:

  • zestaw poleasingowy sprzęt komputerowy: 750 zł, ubytek wartości o 35% czyli o 262zł po roku użytkowania
  • zestaw nowy sprzęt komputerowy: 2000 zł, ubytek wartości o 50% czyli o 1000zł po roku użytkowania

Poleasingowe komputery to najwyższa jakość i przystępna cena

Laptopy i komputery poleasingowe – markowy sprzęt w korzystnej cenie

Komputery poleasingowe, które oferujemy w naszym sklepie to najwyższej klasy markowe produkty FUJITSUHP czy DELL. Komputery tych firm są kompletowane i składane w fabryce, co wyklucza nieudane konfiguracje przygotowywane przez niekompetentnych sprzedawców. Nowy markowy sprzęt IT jest drogi, dlatego zakup poleasingowego komputera, poleasingowych laptopów, bądź poleasingowych drukarek to atrakcyjne połączenia dobrej oferty sprzętowej i korzystnych cen.

Sprzęt tego typu sprawdza się świetnie nie tylko w firmie i domu. Znajdzie także idealne zastosowanie do celów edukacyjnych i nauki przedmiotów ścisłych (chemia, fizyka, matematyka, geografia, biologia).

Laptopy i komputery poleasingowe dostosowane do Twoich potrzeb

Nasza firma komputery poleasingowe może dostosować, przekonfigurować i doposażyć, do potrzeb konkretnego klienta.  Zapytaj o to naszego konsultanta!