Slide Kariera Oferty Pracy
Witaj!
Dziękujemy, że odwiedziłeś naszą stronę

Skoro już jesteś, to zostań na dłużej i poczytaj o karierze w Netland Computers.

Jesteśmy firmą, która od 20 lat dostarcza Klientom gotowy sprzęt komputerowy oraz szeroki wachlarz usług informatycznych. Nieustanny rozwój pozwala nam na rekrutację pracowników w trybie ciągłym – nasze drzwi zawsze stoją otworem na nowe osoby, które wniosą do zespołu odrobinę świeżości. Może to właśnie idealny moment dla Ciebie!

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi i tworzymy ciekawe miejsca pracy?

Ponieważ umiemy słuchać i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom przyszłych pracowników. Podczas rozmów kwalifikacyjnych, często spotykamy się z ludźmi, którzy posiadają wiele ukrytych talentów i zainteresowań, które chcemy pielęgnować w naszej firmie. Netland daje możliwość ciągłego poszerzania pasji, które bywają kluczowe w rozwoju stanowiska pracy. U nas masz wpływ na przebieg swojej ścieżki zawodowej.

Szukamy ludzi kreatywnych
Otwartych na rozwój oraz chęć zdobywania wiedzy i poszerzania własnych horyzontów. Jeżeli Twoje życie to ciągła nauka, idealnie wpasujesz się w klimat naszego zespołu.

U nas rozmowa kwalifikacyjna to chęć poznania Ciebie, Twojego stylu i umiejętności. Jesteśmy otwarci na wszystkich kandydatów. Dbamy o to, aby spotkanie przebiegło w dobrej atmosferze, a osoba siedząca naprzeciwko nas czuła, że jej zdanie jest dla nas kluczowe. Pamiętaj, że my także kiedyś zaczynaliśmy swoją karierę zawodową.

Oferty pracy
Specjalista ds. Marketingu

Interesujesz się nowinkami ze świata Komputerów i Informatyki? Posiadasz doświadczenie w tworzeniu kampanii Google AdWords lub prowadzeniu konta firmowego w SM? Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje kompetencje!

Lider logistyki

Posiadasz znajomość systemów zabezpieczeń? Dysponujesz wiedzą z zakresu systemów operacyjnych? Potrafisz umiejętnie diagnozować sprzęt komputerowy i sieciowy? Dołącz do naszego zespołu!

Junior/Mid Frontend developer (Angular)

Posiadasz doświadczenie w tworzeniu oprogramowania? Dysponujesz wiedzą do tworzenia różnych warstw aplikacji? Potrafisz rozwiązywać problemy i usprawniać działania w pracy? Dołącz do nas!

Wdrożeniowiec systemów Enova365

Potrafisz pracować z systemem Enova365? Dysponujesz znajomością przepisów z obszaru księgowości i finansów? Lubisz analitycznie myśleć i rozwiązywać problemy? Zachęcamy do aplikowania!