Slide Kariera Oferty Pracy
Witaj! Dziękujemy, że odwiedziłeś naszą stronę

Skoro już jesteś, to zostań na dłużej i poczytaj o karierze w Netland Computers.

Jesteśmy firmą, która od 20 lat dostarcza Klientom gotowy sprzęt komputerowy oraz szeroki wachlarz usług informatycznych. Nieustanny rozwój pozwala nam na rekrutację pracowników w trybie ciągłym – nasze drzwi zawsze stoją otworem na nowe osoby, które wniosą do zespołu odrobinę świeżości. Może to właśnie idealny moment dla Ciebie!

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi i tworzymy ciekawe miejsca pracy?

Ponieważ umiemy słuchać i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom przyszłych pracowników. Podczas rozmów kwalifikacyjnych, często spotykamy się z ludźmi, którzy posiadają wiele ukrytych talentów i zainteresowań, które chcemy pielęgnować w naszej firmie. Netland daje możliwość ciągłego poszerzania pasji, które bywają kluczowe w rozwoju stanowiska pracy. U nas masz wpływ na przebieg swojej ścieżki zawodowej.

Szukamy ludzi kreatywnych
Otwartych na rozwój oraz chęć zdobywania wiedzy i poszerzania własnych horyzontów. Jeżeli Twoje życie to ciągła nauka, idealnie wpasujesz się w klimat naszego zespołu.

U nas rozmowa kwalifikacyjna to chęć poznania Ciebie, Twojego stylu i umiejętności. Jesteśmy otwarci na wszystkich kandydatów. Dbamy o to, aby spotkanie przebiegło w dobrej atmosferze, a osoba siedząca naprzeciwko nas czuła, że jej zdanie jest dla nas kluczowe. Pamiętaj, że my także kiedyś zaczynaliśmy swoją karierę zawodową.

Oferty pracy
Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na żadne stanowiska.

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV.

Prześlij swoje CV
APLIKUJ