Eventy

Każde z obsługiwanych przez nas wydarzeń mswój specyficzny charakter i jest przez nas realizowane z dużą dbałością o szczegóły. Przedstawiamy rozwiązanie wsparcia technicznego wydarzeń przez specjalistyczny Dział Obsługi Eventów pod kątem IT w Netland Computers.

U nas możesz 

Wynająć sprzęt komputerowy

Skonfigurować go

Wynająć lub stworzyć niezbędne oprogramowanie

Skorzystać z opcji dostarczenia i rozstawienia sprzętu

Zamówić obsługę techniczną dla swojego wydarzenia

Stworzyć warunki techniczne do jego przebiegu w każdym obiekcie i na zewnątrz

Wideo

Sprzęt jest tylko i aż środkiem do celu, jakim jest perfekcyjny przebieg Twojego wydarzenia. Wybieramy optymalne rozwiązania, śledzimy trendy i systematycznie powiększamy nasz magazyn. Dzięki współpracy z partnerami technologicznymi możemy dostarczyć dowolne rozwiązanie z obszaru AV.

Eventy

Każde z obsługiwanych przez nas wydarzeń ma swój specyficzny charakter i jest przez nas realizowane z dużą dbałością o szczegóły. Przedstawiamy rozwiązanie wsparcia technicznego wydarzeń przez specjalistyczny Dział Obsługi Eventów pod kątem IT w Netland Computers.

U nas możesz 

Wynająć sprzęt komputerowy

 

Skonfigurować go
Stworzyć warunki techniczne do jego przebiegu w każdym obiekcie i na zewnątrz

Skorzystać z opcji dostarczenia i rozstawienia sprzętu

Wynająć lub stworzyć niezbędne oprogramowanie
Zamówić obsługę techniczną dla swojego wydarzenia

Wideo

Sprzęt jest tylko i aż środkiem do celu, jakim jest perfekcyjny przebieg Twojego wydarzenia. Wybieramy optymalne rozwiązania, śledzimy trendy i systematycznie powiększamy nasz magazyn. Dzięki współpracy z partnerami technologicznymi możemy dostarczyć dowolne rozwiązanie z obszaru AV.

Poziom I – Sprzęt komputerowy

 

Interesuje Cię tylko sprzęt?

W swoim parku maszynowym posiadamy kilka tysięcy laptopów, monitorów, komputerów stacjonarnych i akcesoriów gotowych na obsługę wydarzeń.

 

Dodatkowo dysponujemy własnym działem technicznym urządzeń drukujących i ponad setką dostępnych urządzeń drukujących o różnych formatach wydruku (A3, A4) gotowych do pracy na potrzeby obsługi eventu. Niezależenie czy wydarzenie jest krótkie czy dłuższe, wymaga dostarczenia różnorodnego sprzętu czy kilkuset takich samych zestawów – każde z nich, jest w zasięgu naszych możliwości sprzętowych i technicznych.

 

Dostarczamy je na terenie całego kraju w terminie i formie wygodnej dla obu stron. Każdy sprzęt jest przez nas sprawdzany i konfigurowany pod konkretne zamówienie (sterowniki, aplikacje, system, Office365). Jednorazowo potrafimy dostarczyć ponad 1000 sztuk laptopów na potrzeby jednego wydarzenia.

Poziom III – Sprzęt, software i obsługa techniczna

 

Obsługujemy technicznie wydarzenia na terenie całego kraju. Opieka serwisowa dotyczy zarówno zapewnienia ciągłości pracy wynajmowanych urządzeń i oprogramowania jak i reagowania na bieżące problemy zgłaszane przez użytkowników.

 

Specjaliści IT, którzy pracują w ramach obsługi technicznej wydarzeń posiadają szeroką wiedzę i specjalizacje z różnych dziedzin informatyki. Świadczymy opiekę serwisową z podstawowego oprogramowania systemowego i serwerowego oraz dodatkowo produktów Microsoft Office, Insert, Enova, Docuware czy PaperCut.

 

W zakresie urządzeń, rozwiązujemy problemy techniczne ze sprzętem drukującym, sieciowym, oraz oczywiście komputerowym. Razem z urządzeniami oferujemy usługi naszych specjalistów, którzy posiadają szeroki zakres wiedzy technicznej oraz doświadczenie w realizacji eventów: z obsługą w j. angielskim, w wielu lokalizacjach w kraju, w kilkunastu punktach jednocześnie, rangi międzynarodowej, dla placówek rządowych i dyplomatycznych.

 

Jednocześnie do obsługi wydarzenia możemy zapewnić 30 Specjalistów IT o rożnych kwalifikacjach.

Poziom II – Sprzęt + software

 

Kiedy poza sprzętem nasi Klienci potrzebują środowiska do pracy, często specyficznych aplikacji do sprawnego przebiegu wydarzenia, instalujemy niezbędne oprogramowanie i po przetestowaniu dostarczamy pod wskazany adres. Office 365, system operacyjny i dodatkowe aplikacje czy sterowniki są przez nas instalowane i konfigurowane pod konkretne wytyczne.

 

Jeśli jednak wydarzenie wymaga integracji kilku systemów lub drobnych prac programistycznych nie wykracza to poza nasze możliwości. Nasz zespół programistyczny stworzy oprogramowanie integrujące aplikacje lub własny produkt na potrzeby konkretnego wydarzenia.

 

Oprogramowanie, aplikacje dedykowane pod ten konkretny event mogą okazać się ogromnym ułatwieniem w komunikacji czy zarządzaniu a samo wydarzenie uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym. Dzięki aplikacji dedykowanej uczestnicy wydarzenia w łatwy sposób będą mieć dostęp do najważniejszych informacji.

 

Gdy dodatkowo wydarzenie jest na tyle duże, że potrzebne jest też dostarczenie i rozłożenie sprzętu we wskazanych lokalizacjach zorganizujemy wygodną formę dostaw wraz z przygotowaniem do pracy a po całym wydarzeniu spakujemy i odbierzemy sprzęt ze wskazanej lokalizacji.

Poziom IV – Obsługa wydarzenia

 

wraz z dostarczeniem sprzętu i stworzeniem infrastruktury na potrzeby wydarzenia. Hala sportowa, imprezy na świeżym powietrzu czy wydarzenie ogólnopolskie realizowane jednocześnie w kilku miejscach w kraju – to nasze najbardziej wymagające realizacje. Nasz zespół do obsługi eventów sprawdzi się w szczególności gdy:

 

  • Potrzeba jednego elastycznego wykonawcy
  • Zakres prac jest szeroki i wymaga integracji wielu osób
  • Pozostało niewiele czasu do rozpoczęcia wydarzenia

To z nami stworzysz wydarzenie z infrastrukturą sieciową, urządzeniami i opieką techniczną w miejscu, w którym nikt wcześniej tego nie robił.

Wykonywaliśmy swoją pracę na płycie lotniska, w centrum miasta, prowadziliśmy instalacje nad brzegiem rzeki czy na krakowskich błoniach. Nasi specjaliści mają doświadczenie w obsłudze imprez z udziałem najważniejszych osób w kraju i na świecie (obsługa Światowych Dni Młodzieży, wielu imprez z udziałem głów państw, przedstawicieli rządu, organizacji międzynarodowych).

Potrafimy pracować w trudnych warunkach pogodowych i lokalowych a także w stanie zaostrzonych procedur bezpieczeństwa.

Przy tworzeniu infrastruktury sieciowej zapewniamy: dodatkowe źródła zasilania dla całej sieci IT (UPS, agregat do 5kW),
sprzęt i kompetencje do pracy z siecią światłowodową, specjalistówuprawnieniami do prac na wysokościach i uprawnieniami elektrycznymi,
sprzęt sieciowy najwyższej klasy (Dell, Cisco, HP, Ubiquiti)