Dzierżawa drukarek

 

Dzierżawa drukarek to oferta dedykowana przede wszystkim Klientom Biznesowym. Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę, że żadne spotkanie biznesowe, konferencja czy szkolenie nie mogą odbyć się bez drukowania ważnych dokumentów, materiałów czy ulotek.

W przypadku spotkania biznesowego z akcjonariuszami, potencjalnymi klientami, zarządem etc. musimy być gotowi na każdą ewentualność, dlatego też posiadanie sprawnej i niezawodnej drukarki to podstawa. Podobnie jest w przypadku konferencji czy szkoleń.

Dobrej klasy sprzęt pozwoli drukować niezbędne materiały niezależnie od ilości. W wielu przypadkach duża ilość drukarek w firmie okazuje się wyłącznie dodatkowym obciążeniem. Urządzenia nie są eksploatowane, co sprawia, że bardzo często trafiają do magazynu.

Zalety dzierżawy drukarki w firmie

 

Dlaczego warto zdecydować się na dzierżawę? Po pierwsze unikamy kosztów związanych z przeglądem, serwisowaniem, a także zakupem części i materiałów eksploatacyjnych.

To firma wypożyczająca martwi się o wymianę niesprawnych czy zużytych części, a także uzupełnianie tonera. Po drugie możemy wybrać zaawansowane technologicznie urządzenie, którego koszty zakupu i eksploatacji w normalnym przypadku przerastają możliwości prowadzonej firmy.

Przykładem mogą być wysokiej jakości urządzenia drukujące, wyposażone dodatkowo w moduły segregujące kopie, finiszery, skaner bądź faks. Po trzecie oferowane przez nas drukarki doskonale sprawdzą się, jako urządzenia sieciowe, które jak wiemy są zazwyczaj droższe od pozostałych modeli.

  • Wygodna forma współpracy
  • Mniejsze koszty zakupu i eksploatacji urządzeń
  • Dzierżawione urządzenia objęte są skutecznym serwisem
  • Koszty serwisu, konserwacji i materiałów eksploatacyjnych wliczone są w czynsz. Klient ponosi koszt wyłącznie czynszu dzierżawnego i opłatę za stronę, bez dodatkowych kosztów przeglądów, serwisów, części i materiałów eksploatacyjnych (np. bębny, tonery, wymiana zużytych części).
  • Dostęp do najnowocześniejszych, przyjaznych w obsłudze urządzań drukujących.
  • Drukarki mogą być opcjonalnie wyposażone w moduły drukujące, segregujące kopie, finiszery, skaner lub faks. W zależności od klasy urządzenia istnieją możliwości wspierania pracy grupowej poprzez ustawianie kont użytkowników, kontrolowanie liczby wykonanych kopii, wydruków, skanów, przydziału uprawnień, budowanie książki adresowej.
  • Pomoc specjalistów w doborze indywidualnych rozwiązań

Urządzenia te sprawdzą się zarówno w małych jak i większych firmach. Drukarki, skanery oraz kopiarki sieciowe to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie firma mieści się w więcej niż jednym pomieszczeniu.

Po czwarte oferowane przez nas urządzenia, w zależności od wybranego modelu i klasy posiadają możliwość wsparcia pracy grupowe. Te nowoczesne drukarki pozwalają ustawiać konta użytkowników, kontrolować liczbę wykonywanych kopii, wydruków bądź skanów, przydzielać uprawnienia etc.

Końcowo warto wspomnieć, że dzierżawa drukarki pozwala bezpośrednio obniżyć koszty wydruku. Firma Netland oferuje wysokiej klasy sprzęt – drukarki kolorowe i monochromatyczne, urządzenia wielofunkcyjne, a także małe drukarki ekonomiczne takich firm jak Ricoh, Konica Minolta, HP, Lexmark bądź Canon.

Uwaga! Opłata za dzierżawę stanowi koszt uzyskania przychodu, dzięki czemu pozwala pomniejszyć podatek dochodowy.
Wstecz