Dzierżawa drukarek

To oferta dedykowana przede wszystkim Klientom Biznesowym

Zalety dzierżawy drukarki w firmie

Dlaczego warto zdecydować się na dzierżawę? Po pierwsze unikamy kosztów związanych z przeglądem, serwisowaniem, a także zakupem części i materiałów eksploatacyjnych. To firma wypożyczająca martwi się o wymianę niesprawnych czy zużytych części, a także uzupełnianie tonera. Po drugie możemy wybrać zaawansowane technologicznie urządzenie, którego koszty zakupu i eksploatacji w normalnym przypadku przerastają możliwości prowadzonej firmy.

Przykładem mogą być wysokiej jakości urządzenia drukujące, wyposażone dodatkowo w moduły segregujące kopie, finiszery, skaner bądź faks. Po trzecie oferowane przez nas drukarki doskonale sprawdzą się, jako urządzenia sieciowe, które jak wiemy są zazwyczaj droższe od pozostałych modeli.

Urządzenia te sprawdzą się zarówno w małych jak i większych firmach.

Drukarki, skanery oraz kopiarki sieciowe to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie firma mieści się w więcej niż jednym pomieszczeniu. W zależności od wybranego modelu i klasy posiadają możliwość wsparcia pracy grupowe. Te nowoczesne drukarki pozwalają ustawiać konta użytkowników, kontrolować liczbę wykonywanych kopii, wydruków bądź skanów, przydzielać uprawnienia etc.

Uwaga! Opłata za dzierżawę stanowi koszt uzyskania przychodu, dzięki czemu pozwala pomniejszyć podatek dochodowy.

Skontaktuj się z Nami

Kontakt