Drukarki poleasingowe

 

Oto doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy szukają realnych oszczędności. Firma Netland pragnie zaoferować Państwu wysokiej klasy sprzęt – drukarki poleasingowe.

Wbrew temu, co większość z nas myśli, używane urządzenia mogą posłużyć nam równie długo, co nowe. W porównaniu do innych, konkurencyjnych podmiotów, nasza firma zajmuje się sprzedażą wyłącznie sprawdzonego sprzętu klasy A.

Nie skupujemy drukarek uszkodzonych bądź wybrakowanych. Wszystkie poleasingowe modele dostępne w naszym sklepie zostały odkupione od autoryzowanych sprzedawców.

Co więcej urządzenia te przeszły gruntowną diagnostykę, tak by wyeliminować w przyszłości wszelkie wady czy braki.

Markowe drukarki poleasingowe

 

Wygoda i komfort naszych Klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego też sprzedajemy wyłącznie sprawdzony sprzęt znanych i powszechnie szanowanych na rynku światowym producentów. Posiadamy zaawansowane technologicznie drukarki marki DELL, Ricoh, Konica Minolta, Xerox, Canon oraz HP.

Każde urządzenie przed sprzedażą przechodzi specjalne testy. Gwarantujemy, że zakupiony w naszym sklepie sprzęt poleasingowy posłuży Państwu przez długie lata.

Świetny sprzęt w niskiej cenie

 

Drukarki poleasingowe doskonale sprawdzą się w biurach, korporacjach, szkołach etc. Niezależnie od branży czy wielkości prowadzonej działalności – gwarantujemy, że dobrej klasy sprzęt sprosta nawet najtrudniejszym i najbardziej wymagającym wyzwaniom.

Dlaczego warto wybrać drukarkę „ z drugiej ręki”? Niewątpliwie ważnym aspektem jest tutaj cena produktu.

Nowe modele o podobnej bądź tej samej specyfikacji są znacznie droższe, aniżeli te używane. Mimo, że jest to sprzęt poleasingowy, jest on równie wydajny jak te, które możemy spotkać na sklepowych półkach.

Dobrej jakości, tanie urządzenie biurowe to element niezbędny zarówno w małych, nowopowstałych przedsiębiorstwach jak i rozwijających się spółkach. To, co świadczy o tym, że jesteśmy pewni doskonałego stanu technicznego naszych drukarek to fakt, że cały nasz sprzęt poleasingowy objęty jest gwarancją.

Znakomita relacja cena / jakość drukarek poleasingowych

 

Możemy śmiało stwierdzić, że w przypadku sprzętu poleasingowego oszczędność idzie w parze z wysoką jakością. Połącznie znanej i cenionej w świecie marki, szerokiej funkcjonalności oraz nienagannego stanu technicznego sprawia, że zyskują Państwo solidne, wytrzymałe i wydajne urządzenie drukujące.

Wszystkie sprzedawane przez nas drukarki są w pełni sprawne – po gruntownej, specjalistycznej diagnostyce oraz odpowiedniej konserwacji sprzęt ten sprawdzi się nie tylko w warunkach profesjonalnych, ale również w domowym zaciszu. Wszystkie dostępne w naszym asortymencie urządzenia noszą minimalne ślady użytkowania – przystosowane do wzmożonej eksploatacji tak samo, jak drukarki zakupione bezpośrednio ze sklepu firmowego.

Gwarantujemy, że posłużą Państwu jeszcze przez wiele długich lat.