Drukarki laserowe i kserokopiarki

To, co pragniemy zaoferować naszym Klientom to doradztwo na każdym etapie współpracy.

Wysokiej jakości produkty, znanych i powszechnie cenionych w świecie producentów, a także bogate oprogramowanie dedykowane do zarządzania wydrukami i kontroli wydruków. Dodatkowo nasza firma posiada usługę audytu, poprzedzającego implementację systemów kontroli kosztów.

Sprzedaż drukarek, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej klasy sprzęt. Sklep komputerowy Netland współpracuje z wiodącymi na rynku europejskim oraz światowym firmami – Dell, HP, Xerox oraz Konica Minolta.

Naszym celem jest w pełni sprostać wymaganiom, stawianym nam przez współczesnego Klienta. Mając na uwadze powyższe nieustannie modernizujemy oraz poszerzamy nasz asortyment, tworząc szersze pole manewru zarówno dla Klienta Indywidualnego jak i Klienta Biznesowego.

Oferta sklepu

Atramentowe

W sklepie Netland znajdziecie Państwo klasyczne drukarki atramentowe, które idealnie sprawdzą się w domu w przypadku niskiej eksploatacji (druk do kilku – kilkunastu stron dziennie).

Laserowe

Tym, którzy potrzebują pewnego, solidnego i wytrzymałego sprzętu do zadań specjalnych polecamy drukarki laserowe kolorowe, które sprawdzą się zarówno w przypadku drukowania dokumentów czarno-białych jak i kolorowych zdjęć i fotografii.

Monochromatyczne

Modele monochromatycznie doskonale sprawdzą się w instytucjach użyteczności publicznej, gdzie liczy się szybki druk w czarno-białej kolorystyce.

Szeroki wybór

W sklepie Netland znajdziecie Państwo również urządzenia wielofunkcyjne. Te wyjątkowo wydajne kombajny sprawdzą się w średnich i dużych przedsiębiorstwach, korporacjach, biurach czy urzędach.

Do wyboru mają Państwo urządzenia 3w1 (drukarka, skaner oraz kopiarka), a także urządzenia 4w1 (drukarka, skaner, kopiarka oraz faks). Zarówno jeden i drugi typ zapewnią Państwu kompletny zestaw funkcjonalności, niezbędny w przypadku prowadzonej działalności biznesowej.

Indywidualne podejście i fachowe doradztwo

To, co wyróżnia nas na tle innych, konkurencyjnych podmiotów to indywidualne podejście do Klienta. Sklep komputerowy Netland oferuje Państwu sprzęt w pełni dostosowany do potrzeb Zamawiającego.

Nasi fachowcy nie tylko doradzą, jaki model najlepiej sprawdzi się w Państwa domu czy firmie, ale również dobiorą doń odpowiednie oprogramowanie.