Drukarki laserowe i kserokopiarki

 

Jak powszechnie wiadomo wybór drukarki nie jest prosty. Czy w naszym domu lepiej sprawdzi się drukarka atramentowa czy może drukarka laserowa?

Czy warto zainwestować w urządzenie wielofunkcyjne do naszego nowopowstałego biura? Jaki model najlepiej sprawdzi się w przypadku wzmożonej eksploatacji – w pracy bądź w domu?

Na te i na inne pytania odpowiedzą Państwu nasi specjaliści. Nasza firma posiada wykwalifikowanych fachowców, którzy pomogą dobrać Państwu odpowiedni sprzęt.

To, co pragniemy zaoferować naszym Klientom to doradztwo na każdym etapie współpracy, wysokiej jakości produkty, znanych i powszechnie cenionych w świecie producentów, a także bogate oprogramowanie dedykowane do zarządzania wydrukami i kontroli wydruków.

Dodatkowo nasza firma posiada usługę audytu, poprzedzającego implementację systemów kontroli kosztów.

Sprzedaż drukarek, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej klasy sprzęt. Sklep komputerowy Netland współpracuje z wiodącymi na rynku europejskim oraz światowym firmami – Dell, HP, Xerox oraz Konica Minolta.

Naszym celem jest w pełni sprostać wymaganiom, stawianym nam przez współczesnego Klienta. Mając na uwadze powyższe nieustannie modernizujemy oraz poszerzamy nasz asortyment, tworząc szersze pole manewru zarówno dla Klienta Indywidualnego jak i Klienta Biznesowego.

Oferta sklepu

 

W sklepie Netland znajdziecie Państwo klasyczne drukarki atramentowe, które idealnie sprawdzą się w domu w przypadku niskiej eksploatacji (druk do kilku – kilkunastu stron dziennie). Posiadamy także proste, aczkolwiek niezwykle wydajne drukarki laserowe, również idealne do pracy w domowym zaciszu.

Specjalizujemy się w wysokiej klasy sprzęcie dedykowanym do biur, firm, urzędów  etc. – drukarkach laserowych monochromatycznych oraz drukarkach laserowych kolorowych. Oferowany przez nas sprzęt cechuje się wysoką wydajnością oraz stosunkowo niskimi kosztami eksploatacji.

Modele monochromatycznie doskonale sprawdzą się w instytucjach użyteczności publicznej, gdzie liczy się szybki druk w czarno-białej kolorystyce. Tym, którzy potrzebują pewnego, solidnego i wytrzymałego sprzętu do zadań specjalnych polecamy drukarki laserowe kolorowe, które sprawdzą się zarówno w przypadku drukowania dokumentów czarno-białych jak i kolorowych zdjęć i fotografii.

W sklepie Netland znajdziecie Państwo również urządzenia wielofunkcyjne. Te wyjątkowo wydajne kombajny sprawdzą się w średnich i dużych przedsiębiorstwach, korporacjach, biurach czy urzędach.

Do wyboru mają Państwo urządzenia 3w1(drukarka, skaner oraz kopiarka), a także urządzenia 4w1 (drukarka, skaner, kopiarka oraz faks). Zarówno jeden i drugi typ zapewnią Państwu kompletny zestaw funkcjonalności, niezbędny w przypadku prowadzonej działalności biznesowej.

Indywidualne podejście i fachowe doradztwo

 

To, co wyróżnia nas na tle innych, konkurencyjnych podmiotów to indywidualne podejście do Klienta. Sklep komputerowy Netland oferuje Państwu sprzęt w pełni dostosowany do potrzeb Zamawiającego.

Nasi fachowcy nie tylko doradzą, jaki model najlepiej sprawdzi się w Państwa domu czy firmie, ale również dobiorą doń odpowiednie oprogramowanie.