Administracja serwerami

Wielu przedsiębiorców i biznesmenów zastanawia się: „jak zapewnić swojej firmie bezpieczeństwo i niezawodność systemów informatycznych.” Wraz z rozwojem spółki rosną również jej „potrzeby” w zakresie szeroko pojętej sieci.

Brak odpowiednio wykwalifikowanej kadry pracowniczej, poważne problemy z wolnym czasem, a także chęć cięcia kosztów – wszystko to razem wzięte sprawia, że rzadko, kiedy możemy pozwolić sobie na samodzielne zarządzanie systemami w naszej firmie. Na szczęście już dziś możemy skorzystać z usług profesjonalistów.

Dlaczego administracja serwerami i siecią sprawdzi się również w Twojej firmie? Tak jak wspomnieliśmy wyżej zyskujesz czas, a przede wszystkim pieniądze. Nie musisz szukać specjalisty bądź dokształcać swoich pracowników – wykwalifikowana kadra Netland bez najmniejszych trudności zajmie się administracją Twojej sieci. Z roku na rok usługi outsourcingowe z zakresu informatyki są coraz bardziej popularne. Skorzystaj z pomocy profesjonalisty i ciesz się niezawodną obsługują serwerów oraz sieci w Twojej firmie już dziś.

Oferta administracji serwerami

To, co pragniemy Państwu zaoferować to przede wszystkim pełna administracja serwerów oraz sieci teleinformatycznych. Zdajemy sobie sprawę, że chwilowa przerwa w funkcjonowaniu sieci może doprowadzić do nieodwracalnych zmian bądź utraty dużych pieniędzy.

Nie tylko przeprowadzamy odpowiednie testy i audyty bezpieczeństwa, ale również odpowiednio zabezpieczamy sieci i serwery. Możemy śmiało stwierdzić, że dzięki nam Państwa dane pozostaną nienaruszone.

Prowadzimy archiwizację danych, dzięki czemu personel ma do nich wgląd „o każdej porze dnia i nocy”. W razie jakichkolwiek problemów dostarczamy specjalne łącza zapasowe. Utrzymujemy również zapasowe serwery i systemy teleinformatyczne, tak by nawet długotrwała awaria nie sprawiła większych trudności w Państwa firmie.

W naszej ofercie znajduje się zarówno usługi pakietowe, polegające na zdalnej bądź bezpośredniej administracji sieci bądź usługi jednorazowe (doraźne w przypadku problemów). Oczywiście zapewniamy stały kontakt z administratorem. Wszystkie oferowane przez nas usługi, dostosowywane są do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Zapewniamy bezawaryjną pracę, stabilność oraz szybkość działania konfiguracji sprzętowych. Podjęte przez nas kroki mają na celu zapobieganie przeciążeniom, uszkodzeniom oraz awariom.

Profesjonalna, doświadczona kadra zajmie się monitoringiem łącza zewnętrznego Klienta, odpowiednio skonfiguruje serwer i systemy operacyjne (instalacja oprogramowania), zabezpieczy serwer oraz usługi, a także zoptymalizuje serwer i bazy danych (zwiększenie wydajności), umożliwi szybką i sprawną migracje usług między serwerami (przenoszenie zawartości skrzynek pocztowych) oraz zadba o regularne aktualizacje oprogramowania.

Zindywidualizowana oferta

 

To, co wyróżnia nas na tle licznej konkurencji to w pełni zindywidualizowana oferta. Wszystkie szczegóły zlecenia ustalane są z Klientem, tak by finalnie dokonane przez nas poprawki, modernizacje etc. Spełniały jego oczekiwania. Administracja siecią oraz serwerami odbywa się bezpośrednio w siedzibie Klienta bądź zdalnie.