Abonamenty i umowy serwisowe

Abonamenty bądź umowy serwisowe Netland sprawią, że Twoja firma zyska maksymalną ochronę 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Zobacz, co możesz zyskać i skorzystaj z jednego z naszych trzech atrakcyjnych pakietów.

Abonamenty serwisowe dla firm

 

Abonamenty serwisowe Netland dedykowane są przede wszystkim małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom. Oferta kierowana jest niemal do każdego Klienta Biznesowego – szkół, urzędów, korporacji, magazynów, zakładów pracy etc.

Praktyczny, odpowiednio dopasowany do potrzeb jednostki Zamawiającej pakiet ma na celu zapobieganie szeroko pojętym awariom oraz usterkom. Nasza firma kładzie bardzo duży nacisk na utrzymanie ciągłości pracy w firmie Klienta.

Zdajemy sobie sprawę, że nawet chwilowa usterka systemu bądź sieci może doprowadzić do niewyobrażalnych kosztów i strat. Nasi specjaliści zadbają, zatem o minimum awaryjności sprzętu, a tym samym ciągłość jego pracy.

Abonamenty serwisowe obejmują również systematyczne, okresowe przeglądy oraz konserwacje sprzętu i oprogramowania. W razie jakiejkolwiek usterki, nawet tej najdrobniejszej, odpowiednio skonstruowana umowa gwarantuje naprawę w określonym przedziale czasowym.

W zależności od wykupionego pakietu może być to od kilku do kilkunastu godzin. Tym, którzy pragną maksymalnego bezpieczeństwa pragniemy zaoferować stały abonament serwisowy – opiekę nad siecią, sprzętem i oprogramowaniem 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Komfort i zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego też staramy się wykonywać większość niezbędnych czynności w jego siedzibie. Oczywiście oferowane przez nas abonamenty serwisowe różnią się od siebie zakresem nadzoru nad sprzętem oraz oprogramowaniem.

Szybka reakcja i gwarancja naprawy

 

Usługa serwisowa to doskonała opcja dla wszystkich tych, którzy pragną szybkiej, profesjonalnej, a jednocześnie taniej opieki. Nasza firma zwraca uwagę na każdy, ważny dla Klienta aspekt.

Naszym atutem jest terminowość. Wszystkie zlecenia, a więc naprawy i przeglądy wykonywane są w ściśle określonym czasie. Umowy sporządzane są tak, by jak największym stopniu sprostać oczekiwaniom Zamawiającego.

W skład oferowanych przez nas usług wchodzi zarówno stała opieka jak i systematyczne zabiegi profilaktyczne. Mowa tu przede wszystkim o odwirusowaniu, czyszczeniu czy sprawdzaniu urządzeń pod kątem ewentualnych błędów.

Regularna kontrola pozwoli utrzymać wydajność komputerów na najwyższym poziomie, a także zapewnić im dłuższą żywotność. Zależnie od wykupionego pakietu, czas na reakcje w przypadku awarii może się różnić.

W razie jakiejkolwiek usterki, umowa abonamentowa gwarantuje naprawę w określonym przedziale czasowym, który w zależności od wybranego przez Klienta wariantu może zostać ograniczony nawet do kilku godzin. Opieka serwisowa Netland Computers może być sprawowana 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Zawsze staramy się jak największą ilość czynności wykonać w siedzibie Klienta, gdyż to jego komfort jest dla nas najważniejszy. W naszej ofercie dostępne są trzy abonamenty serwisowe, które różnią się zakresem naszego nadzoru nad sprzętem i oprogramowaniem.

Abonamenty serwisowe uprawniają również do rabatów na sprzęt komputerowy i usługi wyspecjalizowane. Nasi specjaliści służą również radą i pomocą. W skład oferowanych przez nas usług wchodzi doradztwo zakresie oprogramowania oraz modernizacji sprzętu. Odpowiednio sporządzona umowa serwisowa sprawi, że Państwa biznes będzie bezpieczny niemal w każdej sekundzie.