Serwis komputerowy

Tworzenie i modernizacja sieci

Firma Netland zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem sieci. Na zlecenie Klienta tworzymy zaawansowaną technologicznie sieć komputerową bezprzewodową bądź kablową (kable miedziane) dla szkół, firm i korporacji, instytucji użytku publicznego, uczelni wyższych etc. Dlaczego warto wybrać właśnie naszą firmę? Możemy śmiało stwierdzić, że nie mamy sobie równych. Posiadamy szereg wykwalifikowanych specjalistów, którzy dołożą wszelkich starań, by usatysfakcjonować Klienta - stworzyć kompleksową, funkcjonalną sieć w danej placówce. Oferowane przez nas usługi nie kończą się wyłącznie na projekcie. Nasza firma zajmuje się również konfiguracją oraz serwisem istniejących już sieci komputerowych. Naszym Klientom zapewniamy wsparcie na każdym etapie współpracy, również w czasie użytkowania sieci. Projektujemy wysokiej klasy, funkcjonalne rozwiązania, które bez wątpienia sprawdzą się w każdym miejscu - biurze, urzędzie czy szkole.

Budowa i modernizacja sieci

Oferujemy Państwu niemal każde rozwiązanie sieciowe z zakresu sieci lokalnych LAN bądź rozległych WAN. Nasza wykfalifikowana kadra z największą przyjemnością podejmie się każdego, nawet najtrudniejszego zadania. Nasi specjaliści służą pomocą zarówno w czasie wdrażania nowego projektu sieci jak i w trakcie jej użytkowania. Z największą przyjemnością doradzimy Państwu, którą opcję wybrać, co lepiej sprawdzi się w Państwa firmie, bądź, jakie rozwiązanie sprawdzi się w przypadku określonej liczby użytkowników. Usługi w zakresie budowy, modernizacji i nadzoru sieci nie są w żaden sposób zależne od platformy systemowej. Działamy zarówno z systemami z rodziny Windows jak i Unix.

Firma Netland specjalizuje się w budowie oraz modernizacji lokalnych sieci komputerowych LAN. Wiele lat doświadczenia w branży sprawiło, że nasi specjaliści nie mają sobie równych. Tworzymy niezawodne rozwiązania najwyższej klasy, które szybko przynoszą wymierne korzyści. Każda budowa sieci poparta jest odpowiednim projektem. Wszystko odbywa się zgodnie z sugestiami Klienta, dzięki czemu mają Państwo pewność, że zyskują usługę w stu procentach dopasowaną do swoich oczekiwań. Oferowane przez nas urządzenia są opisane, co pozwala na proste, szybkie i niemal intuicyjne wprowadzanie zmian. Tworzone przez nas sieci LAN stanowią skuteczne narzędzie w prawidłowym, optymalnym funkcjonowaniu każdej jednostki. Wszystkie sieci komputerowe posiadają odpowiedną ochronę przed nieautoryzowanym dostępem.

Nasza firma zajmuje się również projektem, budową oraz modernizacją rozległych sieci komputerowych WAN. Oferowane przez nas rozwiązania pozwolą połączyć ze sobą np. kilka oddziałów firmy, wydziałów uczelni etc. Na życzenie Klienta istnieje możliwość poszerzenia usług o VPN, które pozwoli korzystać z zasobów oddziału, niezależnie od odległości.

Tam, gdzie tradycyjne połączenia do sieci nie są możliwe, proponujemy sieci bezprzewodowe WLAN. Rozwiązanie te pozwoli na szybkie i sprawne przesyłanie danych nawet pomiędzy wieloma budynkami.

Zobacz również:

sklep komputerowy

promocja Office 2016

leasing komputerów, leasing laptopów

Szybki kontakt

Infolinia: 62 741 22 50, 801 000 206
poniedziałek-piątek od 8:00 do 17:00

Centrala firmy:
Netland Computers
ul. Wrocławska 35, 62-800 Kalisz
tel. 62 753 48 67, e-mail: sklep@netlandcomputers.pl