test strony głównej

Zaufali nam

Poznaj naszą filozofię

„Smart organisation”

Jeśli dzięki IT można doprowadzić do usprawnienia działania firmy,
jednocześnie wygenerowania dodatkowych oszczędności?
Mądre podejście sprawia, że IT jest to inwestycja, nigdy koszt.

Sprawdź Nasze Rozwiązania
Praca zdalna
Praca zdalna to już nie przyszłość, to teraźniejszość! Przejdź w tryb Home Office razem z Netland Computers. Nasi specjaliści pomogą w wyborze odpowiednich narzędzi do pracy.
Wymiana sprzętu
Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, sagittis sem nibh id elit. quis.

Stawiamy na jakość.

Współpracujemy z najbardziej renomowanymi producentami oprogramowania i sprzętu IT,
aby naszym Klientom móc oferować tylko sprawdzone rozwiązania.

Lorem Ipsum

Firma rodzinna

NETLAND Computers to firma o wieloletniej tradycji i bogatym portfolio. Od samego początku zajmuje się kompleksową obsługą IT Klientów biznesowych i prywatnych. Wieloletnie doświadczenie i status autoryzowanego partnera marek: DELL, HP, Lenovo, Fujitsu, Ricoh, Brother, Lexmark, Microsoft, Insert, Enova, Gdata, Tensoft. to najlepsza gwarancja jakości świadczonych usług.

Usługi dla firm

NETLAND Computers to także profesjonalne usługi dla firm: indywidualne oraz kompleksowe rozwiązania serwerowe, doradztwo w zakresie rozbudowy i modernizacji istniejących serwerów, wdrożenia specjalistycznego oprogramowania wspierającego zarządzanie firmą oraz audyty IT.

Serwis komputerowy

Serwis komputerowy i naprawa laptopów NETLAND Computers to profesjonalne usługi dla Klientów prywatnych i biznesowych. Nasi technicy prowadzą serwis komputerów i laptopów, naprawę monitorów, drukarek i układów BGA z którymi nie poradziły sobie inne firmy. To doświadczeni i kierunkowo wykształceni serwisanci, doskonale obeznani zarówno z nowinkami technicznymi, jak i sprzętem sprzed kilku lat.

Oferta dla Ciebie i Twojej firmy

NETLAND Computers to sklep komputerowy, wypożyczalnia sprzętu IT, profesjonalny serwis, dział odzyskiwania danych oraz likwidacja sprzętu elektronicznego. Sklep komputerowy oferuje szeroki wybór produktów nowych używanych:

laptopykomputerymonitoryserwerydrukarkikserokopiarki oraz oprogramowanie. Główna siedziba firmy znajduje się w Kaliszu, ale swoją obsługą sklep i serwis komputerowy obejmują całą Polskę. Obsługujemy w szczególności takie miasta jak Wrocław, Łódź, Poznań, Ostrów Wielkopolski, Konin, Jarocin, Pleszew, Turek i Sieradz.

Zadowoleni klienci to podstawa

NETLAND Computers posiada ogromne doświadczenie we współpracy B2B. O naszym profesjonalizmie świadczy liczne grono zadowolonych Klientów, m.in.: NESTLE S.A., WASKO S.A., Energa S.A., Starostwo Kaliskie, Politechnika Łódzka, Super-Pharm Polska, KLA Kalisz, Agencja OBWE, EUROTELE.

Zasięgiem obejmujemy Klientów z całej Polski, w szczególności z województw wielkopolskiego, dolnośląskiego i łódzkiego. Na życzenie Klienta dojeżdżamy w dowolnie wskazane miejsce. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Aktualności