Serwis komputerowy

Serwis laptopów, komputerów i drukarek

Serwis NETLAND Computers jest najlepszym serwisem w regionie. Trafia do nas sprzęt ze skomplikowanymi usterkami, których nie są w stanie naprawić inne firmy. Nasi elektronicy specjalizują się w naprawie laptopów, drukarek i monitorów, a zespół informatyków z wieloletnim doświadczeniem szybko radzi sobie z problemami oprogramowania. 

Na skróty:

Awaria komputera, laptopa, monitora lub drukarki? Nie po raz pierwszy? Myślisz o wymianie? Zanim wydasz pieniądze na nowy sprzęt warto sprawdzić usterkę w profesjonalnym serwisie komputerowym (serwis laptopów/pogotowie komputerowe). Często okazuje się, że wymiana drobnych i niedrogich podzespołów, sprawi, że komputer będzie działał jak nowy. Jest tylko jeden warunek - powinien się tym zając fachowiec. Serwis komputerowy i naprawa laptopów NETLAND Computers to profesjonalne usługi dla klientów prywatnych i biznesowych. Nasi technicy prowadzą serwis komputerów i laptopów oraz naprawę monitorów i drukarek, z którymi nie poradziły sobie inne firmy. To doświadczeni i kierunkowo wykształceni serwisanci, doskonale obeznani zarówno z nowinkami technicznymi, jak i sprzętem sprzed kilku lat. Serwis komputerowy i pogotowie komputerowe NETLAND Computers - naprawa komputerów, naprawa laptopów, naprawa drukarek oraz naprawa monitorów. W ramach oferowanych usług świadczymy naprawy wszystkich marek. Naszą specjalizacją jest usuwanie usterek sprzętu Dell, HP oraz serwis Apple.

Naprawa laptopa

Serwis laptopów NETLAND Computers zajmuje się wszelkimi usterkami od wymiany inwerterów po lutowanie układów BGA na płytach jedno i wielowarstwowych. Naprawa i serwis laptopów obejmuje także poprawianie lub wymianę chipsetów. Usterki chipsetów to najczęstsze uszkodzenia laptopów uniemożliwiających prawidłowe funkcjonowanie sprzętu. Ponadto serwis laptopów NETLAND Computers posiada bardzo bogaty zasób własnych części wymiennych, co znacznie obniża koszty naprawy laptopa.

Serwis laptopów i naprawa komputerów wszystkich marek.

Serwis laptopów NETLAND Computers obsługuje klientów z całego regionu: Kalisz, Ostrów Wlkp., Konin, Sieradz, Turek, Pleszew, Jarocin. Serwis laptopów dla wymagających.

Naprawa komputera

Serwis komputerowy obejmuje uszkodzenia software’owe i hardware’owe. Naprawa komputerów w zakresie software-u obejmuje m.in.: instalację systemu, oczyszczanie z wirusów i nagromadzonych śmieci, a także odzyskiwanie danych. Naprawa komputerów w zakresie uszkodzeń hardwareowych obejmuje, zarówno wymianę podzespołów, jak i działania wymagające interwencji elektronika i lutownicy.

Serwis komputerowy NETLAND Computers jest już na tyle znany w regionie, że przyjeżdżają do nas interesanci z Kalisza, Ostrowa Wlkp., Konina, Sieradza, Jarocina, Pleszewa, Turku. Serwis komputerowy dla wymagających.

Naprawa drukarki

Serwis drukarek obejmuje naprawę, okresowe przeglądy oraz konserwację i wymianę zużywających się podzespołów. Serwis drukarek Netland Computers specjalizuje się szczególnie w naprawie drukarek laserowych firmy HP. W naszym salonie prowadzimy serwis drukarek laserowych. Odpowiednia konserwacja i naprawa drukarki sprawi, że nigdy nie będzie ona trzeszczeć, skrzypieć, brudzić i zacinać się w najmniej odpowiednim momencie.
Serwis drukarek prowadzi również sprzedaż i wyminę materiałów eksploatacyjnych: tonerów do drukarek mono i kolorowych, rolek, bębnów i innych. Nasza oferta jest konkurencyjna w stosunku do innych sklepów, np. Pryzmat Kalisz czy Cartridge World Kalisz. Ceny i pełny asortyment NETLAND Computers znajdą Państwo na stronie www.netland24.pl/MATERIAŁY. Nasza firma realizuje również indywidualne zamówienia klientów na tonery do drukarek laserowych i inne materiały eksploatacyjne, które nie są prezentowane na stronie internetowej www.netland24.pl.

Naprawa drukarek NETLAND Computers obsługuje klientów z całego regionu: Kalisz, Ostrów Wlkp., Konin, Sieradz, Jarocin, Pleszew, Turek. Naprawa drukarek i materiały eksploatacyjne różnych marek.

Więcej informacji nt. serwisowania i naprawy drukarek znajduje się w sekcji serwis drukarek.

Naprawa monitora

Serwis monitorów obejmuje naprawę monitorów LCD i CRT (monitory kineskopowe). Zanim postanowisz wymienić monitor na nowy sprawdź u nas - w wielu przypadkach naprawa monitora sprawia, że działa on jak nowy. Nasi serwisanci doskonale radzą sobie nawet z trudnymi naprawami, możemy się poszczycić rosnącym zainteresowaniem klientów nie tylko z Kalisza, ale również z Sieradza, Pleszewa, Konina, Pleszewa, Ostrowa Wlkp., Jarocina. Naprawa monitorów różnych marek.

Pogotowie komputerowe w Kaliszu

Serwis laptopów i komputerów NETLAND Computers znajduje się przy ulicy Wrocławskiej, w przemysłowej dzielnicy Kalisza, w pobliżu trasy tranzytowej miasta, od strony Skalmierzyc i Ostrowa Wielkopolskiego. Bardzo łatwo do nas trafić z każdego innego miasta. Ponadto na życzenie klienta wykonujemy również naprawy na miejscu. Dojeżdzamy do Klienta m.in. w lokalizacjach: Kalisz, Ostrów Wlkopolski, Jarocin, Pleszew, Konin, Turek, Sieradz. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

NETLAND Computers - serwis komputerowy - naprawa komputera, laptopa drukarki, monitora - solidnie i szybko.

Mobilny serwis komputerów i laptopów

Serwis laptopów i komputerów NETLAND Computers znajduje się przy ulicy Wrocławskiej, w przemysłowej dzielnicy Kalisza, w pobliżu trasy tranzytowej miasta, od strony Skalmierzyc i Ostrowa Wielkopolskiego. Bardzo łatwo do nas trafić z każdego innego miasta. Ponadto na życzenie klienta wykonujemy również naprawy na miejscu. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Serwis komputerowy NETLAND Computers prowadzi również usługi dla klientów indywidualnych. Jeżeli klient nie posiada wykupionego abonamentu na stały serwis komputerowy za każdą usługę jest rozliczany według aktualnie obowiązującego cennika. Na życzenie klienta nasi pracownicy przyjadą na miejsce, aby zdiagnozować problem i usunąć usterkę. W ramach naszych usług realizujemy: serwis komputerów, serwis laptopów, naprawa drukarki, naprawa monitora. NETLAND Computers obsługuje klientów z całego regionu, m.in. z Kalisza, Pleszewa, Jarocina, Ostrowa, Konina, Turku i Sieradza. Serwisanci dojeżdżają na miejsce w krótkim czasie.

Klienci, którzy są w pełni obsługiwani przez nas, zarówno pod względem handlowym jak i serwisowym, mogą liczyć na szereg udogodnień, jak np. bezpłatny sprzęt zastępczy w przypadku dłuższej naprawy, ochronę typu complete care. Warunkiem uzyskania dodatkowych usług jest zakup i serwisowanie sprzętu w NETLAND Computers.

Odzyskiwanie danych

NETLAND Computers oferuje pakiet usług, które umożliwią Klientowi maksymalne zabezpieczanie danych zarówno w sytuacjach codziennych, jak i kryzysowych. Zwracamy szczególną uwagę naszych Klientów na fakt, że wartość sprzętu komputerowego nie jest wysoka w stosunku do wartości przechowywanych na twardym dysku informacji.

W ramach profilaktyki proponujemy usługę zabezpieczenia „Klastra Bazodanowego”, dzięki której użytkownik może utracić najwyżej jedną minutę pracy lub ostatni dokument, który utworzył (w zależności od aplikacji). Jest to obecnie najwyższy stopień bezpieczeństwa.

Z kolei w okolicznościach kryzysowych, kiedy uszkodzeniu uległy nośniki danych, a Klient nie zdążył zabezpieczyć bezcennych informacji, proponujemy usługę odzyskiwania danych z:

  • laptopów,
  • dysków twardych,
  • kart pamięci i dysków USB,
  • dysków zewnętrznych,
  • serwerów i macierzy RAID X,
  • komputerów MAC.

Cennik usług serwisowych

Ceny podane w tabeli mogą ulec zmianie wskutek nieprawidłowej  oceny usterki przez Klienta lub pojawienia się innych bardziej złożonych problemów. Ceny podane poniżej są jedynie cenami orientacyjnymi, ostateczny koszt naprawy jest podawany przy odbiorze lub kontakcie telefonicznym z klientem.

Podstawowe usługi serwisowe

Godzina pracy serwisantana miejscu u Klienta

W ramach ceny wliczony jest dojazd na miejsce naprawy na terenie Kalisza. Po przekroczeniu 15 min. z następnej godziny, naliczana zostaje opłata za kolejną godzinę.

90 zł netto/h

Każda następna: od 45 - 80 zł netto / h

Dla umów serwisowych:

35-70 zł netto/h

Instalacja systemu

50-90 zł brutto

BGA (naprawa mostka na płycie głównej)

Czas naprawy do 3 tygodni

Opcjonalnie: usługa express

300 zł brutto

Diagnostyka Laptopa Monitora*

*Opłata jest pobierana wówczas, gdy klient nie decyduje się na naprawę lub usterka nie została znaleziona

30-50 zł brutto

Diagnostyka Komputera stacjonarnego

*Opłata jest pobierana wówczas, gdy klient nie decyduje się na naprawę lub usterka nie została znaleziona

30 - 50 zł brutto

Wymiana gniazda zasilania w laptopie

od 80 zł brutto

Wymiana matrycy w laptopie

40-70 zł brutto + koszt matrycy

Wymiana kabla w zasilaczu

40 zł brutto

Wymiana klawiatury w laptopie

30-80 zł brutto+ koszt klawiatury

Konserwacja laptopa / komputera stacjonarnego

20-80 zł brutto

Diagnostyka drukarki

20-80 zł brutto

Naprawa drukarki

Ceny są w dużej mierze uzależnione od modelu drukarki oraz kosztów zakupu części.

 Warunki naprawy sprzętu elektronicznego w Netland Computers

Czas oczekiwania na naprawę laptopa, komputera stacjonarnego, drukarki*

Express - ustalane indywidualnie

*może ulec zmianie w przypadku oczekiwania na sprowadzenie części

 

Do 10 dni roboczych

Każda  naprawa  jest  objęta  miesięcznym  okresem  gwarancji  liczonym  od  daty wydania sprzętu. Reklamacje uwzględniane są jedynie po okazaniu paragonu oraz przy braku mechanicznych uszkodzeń sprzętu (np. upadku )

1 miesiąc

Gwarancja na naprawę BGA

2 miesiące

Gwarancja na wymianę matrycy

3 miesiące w przypadku używanej matrycy, 12 miesięcy w przypadku nowej matrycy.

 Kwota od której Klient jest informowany o wysokości naprawy

Laptop

Pow. 150 zł

Komputer stacjonarny

Pow. 100 zł

Drukarka

Pow. 100 zł

Monitor

Pow. 100 zł

 

Zobacz również:

sklep komputerowy

promocja Office 2016

leasing komputerów, leasing laptopów

Szybki kontakt

Infolinia: 62 741 22 50, 801 000 206
poniedziałek-piątek od 8:00 do 17:00

Centrala firmy:
Netland Computers
ul. Wrocławska 35, 62-800 Kalisz
tel. 62 753 48 67, e-mail: sklep@netlandcomputers.pl