PROMOCJA „MAŁY KOSZT, DUŻE MOŻLIWOŚCI” JUŻ W NETLAND

Nowy rok szkolny i akademicki zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim wiele znaków zapytania. Jak będą wyglądały lekcje w salach? Czy tryb edukacji zmieni się w trakcie roku? Czy będę w stanie wypożyczyć sprzęt w szkole, jeśli powróci nauka zdalna? A może powinienem zdecydować się na zakup swojego własnego urządzenia, które ułatwi mi odrabianie zadań i pozwoli na uczestnictwo w ewentualnych lekcjach zdalnych? Choć nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na trzy pierwsze pytania, z tym ostatnim możemy już nieco pomóc.

„Mały koszt, duże możliwości” to nasza odpowiedź na stresującą niepewność związaną z edukacją. Oferujemy promocyjne zestawy urządzeń wraz z akcesoriami, które znacznie ułatwią naukę w trybie zdalnym oraz pomogą w odrabianiu lekcji czy zadań w trybie stacjonarnym. Przygotowaliśmy różnorodne komplety zarówno pod względem specyfikacji, jak i ceny. Pakiety składają się z poleasingowych laptopów lub komputerów z monitorem, do których dołączono praktyczną myszkę, wygodną torbę oraz, przy wybranych urządzeniach, dodatkową kamerkę internetową. Na wyposażeniu znajduje się także oryginalny system operacyjny Windows 10 lub Windows 10 Pro.

Nasza promocja to nie tylko podstawowe, gotowe zestawy, ale również opcja ich rozszerzenia. Do kompletu dokupić można pakiet Office dopasowany do potrzeb użytkownika, dodatkową gwarancję, nowy dysk SSD 240GB czy pamięć RAM 4GB. Oferujemy także przydatne akcesoria takie jak pendrive’y, dyski, słuchawki, głośniki a nawet praktyczne plecaki.

Informacje na temat poszczególnych pakietów znaleźć można na stronie w zakładce WYPRAWKA:

www.netland24.pl/wyprawka