ZAPROSZENIE
SZKOLENIE
KASY FISKALNE ONLINE
"ZMIANY I OBOWIĄZKI PRAWNE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW"
Szanowni Państwo,

1 maja 2019r. wprowadzone zostały nowe regulacje prawne z mocą obowiązującą od 1 stycznia 2020r. dotyczące rozliczeń podatkowych za pomocą kas fiskalnych online. Przepisy te adresowane są do właścicieli warsztatów samochodowych:

a) świadczących usługi naprawy pojazdów silnikowych oraz motorowerów, w tym naprawy opon, ich zakładania, bieżnikowania i regenerowania, oraz w zakresie wymiany opon lub kół dla pojazdów silnikowych oraz motorowerów

b) sprzedających benzynę silnikową, olej napędowy, gaz przeznaczony do napędu silników spalinowych.

Zostało już niewiele czasu, by przygotować się do tego obligatoryjnego obowiązku i uniknąć ewentualnych kar. Z inicjatywy firmy Netland Computers oraz Izby Rzemieślniczej w Kaliszu a także Regionalnej Izby Gospodarczej w Kaliszu przy merytorycznym wsparciu Pierwszego Urzędu Skarbowego w Kaliszu serdecznie zapraszamy jednego przedstawiciela Państwa firmy na szkolenie, które odbędzie się w hotelu Hampton by Hilton w Kaliszu w dniu 11.09.2019r. Początek godz. 9.00.

Delegowani przedstawiciele Urzędu Skarbowego zaprezentują Państwu szczegółowe uwarunkowania prawne i organizacyjne związane z wdrażaniem nowych regulacji.

Firma Netland Computers z przedstawicielami wiodących producentów urządzeń fiskalnych, takich jak, Elzab i Posnet zapozna Państwa z nowymi rozwiązaniam i ifunkcjonowaniem kas fiskalnych online. Będzie również możliwość poszerzenia wiedzy w zakresie terminali płatniczych, w ramach programu: „Polska Bezgotówkowa”.

Przedstawiciele Izby Rzemieślniczej i Regionalnej Izby Gospodarczej w krótkich wypowiedziach zaprezentują narzędzia wsparcia działalności biznesowej. W trakcie szkolenia uruchomione zostaną stoliki eksperckie, przy których w trybie indywidualnym, w luźnych rozmowach specjaliści udzielać będą porad i odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

Zgłoszenia można dokonywać rejestrując się na jeden z trzech sposobów:
- telefonicznie: 575 969 040
- mailowo: kasy@netland.pl
- poprzez formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na stronie: kasy.netland.pl

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniu.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
PROGRAM SZKOLENIA
11 września 2019
 • 8.45 - 9.00       // Rejestracja uczestników
 • 9:00 - 9:15       // Powitanie uczestników
 • 9:15 - 10:15    // „Kasy rejestrujące online – zmiany w przepisach prawa podatkowego”, szkolenie poprowadzą pracownicy Pierwszego Urzędu Skarbowego w Kaliszu.
 • 10:15 - 10:45  // „Fiskalizacja Kompleks” - dedykowana oferta dla warsztatów od firmy Netland Computers
 • 10:45 - 11:00  // Przerwa kawowa
 • 11.00 - 11:20  // Przegląd urządzeń fiskalnych online - Posnet
 • 11.20 - 11:40  // Przegląd urządzeń fiskalnych online - Elzab
 • 11.40 - 12:00  // Terminale płatnicze w ramach Programu „Polska Bezgotówkowa”
 • 12:00 - 12:30  // Wystąpienie przedstawicieli Regionalnej Izby Gospodarczej oraz Izby Rzemieślniczej w Kaliszu
 • 12:30 - 13:30  // Lunch
 • 13:30 - 15:00  // Aktywne stoliki eksperckie, przy których zasiadać będą przedstawiciele Regionalnej Izby Gospodarczej oraz Izby Rzemieślniczej, Pierwszego Urzędu Skarbowego, Terminali płatniczych, firmy Netland Computers, Posnet i Elzab
 • 14:30 - 15:00  // Losowanie nagród z zostawionych podczas rejestracji wizytówek firmowych
HOTEL HAMPTON by HILTON
ul. Chopina 9
62-800 Kalisz
11 WRZEŚNIA 2019