Oprogramowanie

Elektroniczny obieg dokumentów w Firmie

Panorama Necto - Business Intelligence

Panorama Necto to kompletne rozwiązanie Business Intelligence 3.0 wykorzystujące zaawansowany mechanizm AIDEN wyszukujący interesujące informacje w sposób szybszy, efektywniejszy i trafniejszy. Necto całkowicie zmienia sposób pracy użytkowników z danymi i wprowadza rewolucyjną koncepcję inteligencji społecznej.

Webcon Business Process Suite
Webcon Business Process Suite pozwala szybko i sprawnie modelować obieg dokumentów w firmie, oraz na bieżąco monitorować wydajność procesów i optymalizować ich przebieg.
Hurtownia danych
Hurtownie danych dostarczają pełną integrację danych w ramach firmy. Podstawowym celem jest poprawienie jakości danych, ujednolicenie standardów w systemach transakcyjnych wykorzystywanych przez różne departamenty w przedsiębiorstwie od zamówień przez sprzedaż, zakupy, zapas - do księgowości. Wdrożenie hurtowni danych zwiększa wiarygodność danych prezentowanych, zarówno dla pracowników szczebla operacyjnego, jak i strategicznego. Pozwala określić przychody, zysk, stany magazynowe.
APLIKACJE DLA SIECI DETALICZNYCH

CoreCoupon

Centralnie zarządzany system informatyczny umożliwiający tworzenie reguł promocji w trakcie procesu sprzedaży, pozwalający na definiowalne centralnie ustalenie warunków premiowania i akceptacji form rabatowych.

CorePlanner

Rozbudowany program do planowania czasu pracy bogaty w zestaw modułów wspomagających pracę Działu Kadrowo-Płacowego. Pozwala na optymalne dostosowanie zasobów ludzkich do zapotrzebowania poprzez tworzenie harmonogramów pracy, rejestrację rzeczywistego czasu pracy, rozliczanie nadgodzin, a także ułatwia obsługę dokumentów związanych z zatrudnieniem, delegacjami itp. przy uwzględnieniu ograniczeń wynikających z Kodeksu Pracy.

CoreContract

Scentralizowany system zarządzania umowami handlowymi z producentami stworzony na potrzeby sieci detalicznych, umożliwiający zdalną rejestrację zamówień, bieżące monitorowanie poziomu ich realizacji i rozliczanie na podstawie danych detalicznych zbieranych ze sklepów.

CoreStrategy

System realizujący funkcje zarządzania siecią handlową. Przeznaczony jest dla sieci funkcjonujących w różnych modelach biznesowych (sieci własne, franczyzowe, grupy zakupowe). Integruje poszczególne podsystemy i elementy aplikacji funkcjonujące w sieci w jeden spójny, centralnie nadzorowany i zarządzany, system.

Zobacz również:

sklep komputerowy

promocja Office 2016

leasing komputerów, leasing laptopów

Szybki kontakt

Infolinia: 62 741 22 50, 801 000 206
poniedziałek-piątek od 8:00 do 17:00

Centrala firmy:
Netland Computers
ul. Wrocławska 35, 62-800 Kalisz
tel. 62 753 48 67, e-mail: sklep@netlandcomputers.pl