Netland Computers oraz Divisoft połączyły swoje siły

2020-05-05

Netland Computers oraz Divisoft połączyły swoje siły

Po długiej i owocnej współpracy, firmy Divisoft oraz Netland Computers postanowiły połączyć swoje siły. Oba przedsiębiorstwa działają prężnie na rynku od wielu lat, z roku na rok poszerzając grono swoich klientów. Divisoft specjalizuje się w szeroko pojętym e-marketingu, natomiast Netland Computers to wszechstronne przedsiębiorstwo IT, którego podstawą działalności jest dystrybucja sprzętu komputerowego i świadczenie usług informatycznych.

Co wpłynęło na taką decyzję? Przede wszystkim dynamiczny rozwój, który niesie za sobą obsługę coraz większych projektów oraz rozszerzanie oferowanych usług. Doświadczenie pokazuje, jak w dzisiejszych czasach rośnie zależność między marketingiem internetowym a technologią. Niezwykle ważną rzeczą jest, aby łączyć te dwie dziedziny i oferować klientom kompleksowość usług.

Dzięki wspólnemu działaniu jesteśmy w stanie jeszcze bardziej dostosować się do aktualnych potrzeb rynku IT, posiadając szeroką ofertę, która obejmuje zarówno usługi serwisowe, programistyczne, sprzętowe, jak również redaktorskie. Nasz zespół profesjonalistów, który został wzbogacony o kolejne osoby, sprawia, że zapewniamy jeszcze wyższą jakość oraz terminowość realizowanych zleceń. Zmiany te wpłyną zdecydowanie na rozszerzenie naszych działań o zasięgu lokalnym, jak i ogólnopolskim, oferując nowe możliwości dla naszych klientów.

Zobacz również:

sklep komputerowy

praca zdalna home office

kasy fiskalne online w kaliszu

hurtownia komputery i laptopy poelasingowe

promocja Office 2016

InsERT nexo

leasing komputerów, leasing laptopów

Szybki kontakt

Infolinia: 62 741 22 50, 801 000 206
poniedziałek-piątek od 8:00 do 17:00

Centrala firmy:
Netland Computers
ul. Wrocławska 35, 62-800 Kalisz
tel. 62 753 48 67, e-mail: sklep@netlandcomputers.pl