Jak dobrze pracować zdalnie? Przejdź w tryb Home Office

2020-04-27

Jak dobrze pracować zdalnie? Przejdź w tryb Home Office

Aktualna sytuacja na Świecie postawiła w niecodziennych okolicznościach zarówno właścicieli firm, jak i pracowników. Zmieniła się rzeczywistość, w której dotąd żyliśmy. Sytuacja rozwija się dynamicznie, a przedsiębiorstwa chcąc dostosować się do wymogów obecnej sytuacji coraz częściej przechodzą na tryb pracy zdalnej.

Według przeprowadzonych badań aż 67% firm działających w Polsce, które dotąd nie oferowały możliwości pracy zdalnej, postawiło na taką formę działalności po wybuchu pandemii. Co istotne, ponad 30% przedsiębiorców natrafiło na problemy, które uniemożliwiły przejście na tryb Home Office. W dużej części przypadków, ograniczenia spowodowane były brakiem wystarczającej liczby sprzętu, odpowiedniego do pracy poza biurem oraz niezbędnego oprogramowania, które umożliwiłoby łatwy kontakt pomiędzy współpracownikami.

Firma Netland Computers wychodząc naprzeciw obecnym potrzebom przedsiębiorstw, przygotowała kompleksową ofertę profesjonalnych narzędzi niezbędnych do pracy zdalnej: laptopy, monitory, drukarki, klawiatury, myszki, słuchawki. Wszystko to zapewni komfortową i przede wszystkim efektywną pracę w trybie Home Office. Ponadto, nasze propozycje oprogramowania z pewnością usprawnią realizację procesów biznesowych w firmie oraz współpracę między pracownikami.

Praca zdalna to już nie przyszłość, to teraźniejszość! Przejdź w tryb Home Office razem z Netland. Nasi specjaliści pomogą w wyborze odpowiednich narzędzi do pracy począwszy od laptopa, po monitor, aż na oprogramowaniu kończąc. Skorzystaj z naszej pomocy, a szybko i bezproblemowo Twoja firma odnajdzie się w nowej rzeczywistości.

Chcesz uzyskać więcej informacji? Sprawdź nasz pakiet do pracy zdalnej!

Zobacz również:

sklep komputerowy

praca zdalna home office

kasy fiskalne online w kaliszu

hurtownia komputery i laptopy poelasingowe

promocja Office 2016

InsERT nexo

leasing komputerów, leasing laptopów

Szybki kontakt

Infolinia: 62 741 22 50, 801 000 206
poniedziałek-piątek od 8:00 do 17:00

Centrala firmy:
Netland Computers
ul. Wrocławska 35, 62-800 Kalisz
tel. 62 753 48 67, e-mail: sklep@netlandcomputers.pl