Nowa inwestycja NETLAND Computers

2020-02-06

Nowa inwestycja NETLAND Computers

Rok 2020 będzie dla naszej firmy czasem zmian i nowych inwestycji. W ostatnich latach firma NETLAND Computers mocno się rozrosła. Powiększyliśmy nasz zespół niemal dwukrotnie, poszerzyliśmy ofertę produktową oraz zakres usług wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów biznesowych.

Jako rodzinna firma jesteśmy dumni z naszych trwałych relacji z Klientami lokalnymi, ale cieszymy się bardzo z wyraźnego poszerzenia współpracy z przedsiębiorstwami i instytucjami z całej Polski oraz stale zwiększającą się działalnością zagraniczną.

Kolejnym etapem sukcesywnie realizowanej strategii rozwojowej będzie budowa nowej siedziby przy ulicy Wrocławskiej w Kaliszu. Powstający tu nowoczesny budynek umożliwi dalsze poszerzanie naszego zespołu, a także rozwój oferty i zaproponowanie nowych usług kierowanych przede wszystkim do klienta biznesowego. Pragniemy również zapewnić najwyższy komfort pracy naszym pracownikom. Wielu spośród nich jest z nami od początku istnienia firmy i to im zawdzięczamy rozwój i zadowolenie naszych klientów.

Jesteśmy przekonani, że nowa lokalizacja NETLAND Computers pozwoli Państwu jeszcze wygodniej korzystać z naszych usług, a poszerzenie oferty umożliwi sprawną obsługę technologiczną w jednym miejscu. O szczegółach przedsięwzięcia będziemy systematycznie informować na naszej stronie internetowej.

Zobacz również:

sklep komputerowy

kasy fiskalne online w kaliszu

hurtownia komputery i laptopy poelasingowe

promocja Office 2016

InsERT nexo

leasing komputerów, leasing laptopów

Szybki kontakt

Infolinia: 62 741 22 50, 801 000 206
poniedziałek-piątek od 8:00 do 17:00

Centrala firmy:
Netland Computers
ul. Wrocławska 35, 62-800 Kalisz
tel. 62 753 48 67, e-mail: sklep@netlandcomputers.pl