Konferencja Netland i DELL - Bezpieczeństwo Twoich danych

2020-01-13

Konferencja Netland i DELL - Bezpieczeństwo Twoich danych

8 stycznia 2020 roku odbyła się konferencja zorganizowana przez Netland Computers wraz we współpracy z firmą Dell o nazwie: „Bezpieczeństwo Twoich danych”.

Główną tematyką wydarzenia było bezpieczeństwo i przechowywanie danych oraz cyfrowa transformacja środowiska pracy w oparciu o rozwiązania firmy Dell. Ponadto wszyscy zostali zapoznani z nowoczesnymi metodami finansowania projektów IT.

Jedną z atrakcji była możliwość zwiedzenia fabryki amerykańskiego producenta. Dzień wypełniony dużą ilością wrażeń zakończyła wspólna kolacja, podczas której toczyły się rozmowy biznesowe w luźniejszej atmosferze. Po kolacji zapewniony był nocleg w zachwycającym swoją architekturą i nowoczesnym designem hotelu PURO.

Dziękujemy naszym partnerom biznesowym za udział w tym wydarzeniu. Było nam niezmiernie miło obserwować, jak duże zainteresowanie wzbudziła zorganizowana przez nas konferencja. Do zobaczenia już wkrótce!

konferencja dell i netland w Łodzi - fabryka Dell - bezpieczeństwo konferencja dell i netland w Łodzi - fabryka Dell - bezpieczeństwo konferencja dell i netland w Łodzi - fabryka Dell - bezpieczeństwo konferencja dell i netland w Łodzi - fabryka Dell - bezpieczeństwo konferencja dell i netland w Łodzi - fabryka Dell - bezpieczeństwo

Zobacz również:

sklep komputerowy

praca zdalna home office

kasy fiskalne online w kaliszu

hurtownia komputery i laptopy poelasingowe

promocja Office 2016

InsERT nexo

leasing komputerów, leasing laptopów

Szybki kontakt

Infolinia: 62 741 22 50, 801 000 206
poniedziałek-piątek od 8:00 do 17:00

Centrala firmy:
Netland Computers
ul. Wrocławska 35, 62-800 Kalisz
tel. 62 753 48 67, e-mail: sklep@netlandcomputers.pl