Konferencja Netland i Dell w Łodzi

2019-07-04

Konferencja Netland i Dell w Łodzi

W dniach 18-19 czerwca 2019, w Łodzi odbyła się konferencja o nazwie: „Najnowsze rozwiązania Dell dla biznesu”.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez naszą firmę wraz we współpracy z firmą Dell. Tematem przewodnim była najnowsza linia produktowa przeznaczona dla klientów biznesowych oraz przedstawienie usług proponowanych przez firmę Netland Computers.

Na uczestników czekało kilka interesujących prelekcji, a główną atrakcją była możliwość zwiedzenia fabryki amerykańskiego producenta. Dzień wypełniony dużą ilością wrażeń zakończyła wspólna kolacja, która była doskonałym momentem do nawiązania biznesowych rozmów w luźniejszej atmosferze.

Dziękujemy naszym partnerom biznesowym za udział w tym wydarzeniu. Było nam niezmiernie miło obserwować, jak duże zainteresowanie wzbudziła zorganizowana przez nas konferencja. Do zobaczenia już wkrótce!

Galeria

konferencja Dell i Netland w fabryce Dell w Łodzikonferencja Dell i Netland w fabryce Dell w Łodzi konferencja Dell i Netland w fabryce Dell w Łodzi konferencja Dell i Netland w fabryce Dell w Łodzi konferencja Dell i Netland w fabryce Dell w Łodzi konferencja Dell i Netland w fabryce Dell w Łodzi konferencja Dell i Netland w fabryce Dell w Łodzi konferencja Dell i Netland w fabryce Dell w Łodzi konferencja Dell i Netland w fabryce Dell w Łodzi konferencja Dell i Netland w fabryce Dell w Łodzi konferencja Dell i Netland w fabryce Dell w Łodzi konferencja Dell i Netland w fabryce Dell w Łodzi konferencja Dell i Netland w fabryce Dell w Łodzi konferencja Dell i Netland w fabryce Dell w Łodzi

Zobacz również:

sklep komputerowy

promocja Office 2016

leasing komputerów, leasing laptopów

Szybki kontakt

Infolinia: 62 741 22 50, 801 000 206
poniedziałek-piątek od 8:00 do 17:00

Centrala firmy:
Netland Computers
ul. Wrocławska 35, 62-800 Kalisz
tel. 62 753 48 67, e-mail: sklep@netlandcomputers.pl