Nowy sklep - uzywane.netland.pl

2018-11-15

Nowy sklep - uzywane.netland.pl

Z przyjemnością informujemy o otwarciu naszego nowego sklepu internetowego: uzywane.netland.pl. W szerokim asortymencie znaleźć można kilkaset pozycji używanego oraz poleasingowego sprzętu komputerowego, takiego jak: komputery, laptopy, monitory, serwery i drukarki. Dbamy o ciągłą aktualizację oferty, zapewniając przy tym duży wybór specjalnie wyselekcjonowanego sprzętu.

Satysfakcja to nasz priorytet

Naszym głównym celem jest posiadanie oferty dostosowanej do potrzeb naszych klientów. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie kupujących. Gwarantujemy fachowe doradztwo, płynną i szybką realizację zamówień oraz dogodne warunki dostawy i płatności.

Indywidualne podejście

Klient zakładając konto uzyskuje dostęp do profilowanego cennika z przypisanymi rabatami, zależnymi od wielkości i stopnia współpracy. W szybki sposób można skompletować swoje zamówienie korzystając ze specjalnego widoku przeznaczonego do zakupów hurtowych:

używane komputery i poleasingowe laptopy

Fachowe doradztwo

Posiadamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy służą pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia. Doradzą Państwu zarówno w wyborze odpowiedniego sprzętu, jak i poprowadzą przez cały etap transakcji.

Bogata oferta

Nasz szeroki asortyment sprawia, że każdy klient znajdzie w naszym sklepie sprzęt spełniający jego indywidualne wymagania. Oferta jest aktualizowana na bieżąco, dzięki czemu codziennie można u nas znaleźć nowe produkty. Zachęcamy do śledzenia naszego sklepu.

Najlepsze ceny

Staramy się dostarczać dla Państwa wyselekcjonowany sprzęt używany i poleasingowy w jak najbardziej korzystnych cenach. Wysoka jakość i niskie ceny to nasz priorytet.

Bezpieczne zakupy

Kupując u nas mają Państwo pewność, że cała transakcja przebiegnie bezproblemowo. Nasz Dział Handlowy zadba o prawidłowy i szybki przebieg realizacji zamówienia, aby w jak najszybszym czasie kupujący mógł cieszyć się zakupionym sprzętem.

Dogodne warunki płatności i dostawy

Dostarczamy zamówiony sprzęt zawsze na czas. Współpracujemy z trzema firmami kurierskimi. Czas dostawy zakupionego sprzętu zazwyczaj nie przekracza 2 dni roboczych. Oferujemy dogodne warunki płatności:

  • przedpłata na konto
  • płatność szybkim przelewem (przelewy24)
  • płatność przy odbiorze (pobranie)

Możliwy jest również odbiór osobisty zamówionego sprzętu w siedzibie firmy Netland Computers przy ulicy Wrocławskiej 35 w Kaliszu.

Pełne zaplecze serwisowe

Prowadzimy profesjonalne usługi serwisowe. Nasi technicy poradzą sobie z każdą ewentualną awarią sprzętu i w szybki sposób dokonają naprawy lub wymiany podzespołów.

Zobacz również:

sklep komputerowy

praca zdalna home office

kasy fiskalne online w kaliszu

hurtownia komputery i laptopy poelasingowe

promocja Office 2016

InsERT nexo

leasing komputerów, leasing laptopów

Szybki kontakt

Infolinia: 62 741 22 50, 801 000 206
poniedziałek-piątek od 8:00 do 17:00

Centrala firmy:
Netland Computers
ul. Wrocławska 35, 62-800 Kalisz
tel. 62 753 48 67, e-mail: sklep@netlandcomputers.pl