Targi eLearning Africa w Kigali, Rwanda

2018-09-28

Targi eLearning Africa w Kigali, Rwanda

eLearning Africa to największa konferencja poświęcona tematom e-learningu oraz edukacji na odległość, organizowana w Afryce. Wydarzenie odbywa się cyklicznie od 12 lat, w ciągu których uczestniczyło w niej łącznie 16 228 osób z ponad 100 krajów na całym świecie. Konferencja odbywa się w języku angielskim oraz francuskim. Udział w niej wzięło ponad 3 300 prelegentów, którzy poruszyli aspekt wspomaganego technologią uczenia się oraz rozwijania umiejętności.

Program obejmuje podstawowe dialogi, debaty, prezentacje innowacji, sesje wymiany wiedzy, panele dyskusyjne, sesje plenarne i prezentacje na konkretne tematy i nieformalne możliwości nawiązywania kontaktów, w których praktycy dzielą się swoimi doświadczeniami, pomysłami oraz nowymi informacjami. Warsztaty, prowadzone przez czołowych ekspertów i praktyków, poprzedzają wydarzenie. Te małe, intensywne sesje oferują uczestnikom wyjątkową okazję do zdobycia nowych umiejętności i zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami. ELearning Africa jest także miejscem spotkania przedstawicieli z branży ICT i edukacji z Afryki, którzy przed oficjalnym otwarciem głównej konferencji biorą udział w całodniowej dyskusji na temat kluczowych kwestii dotyczących edukacji, szkoleń, umiejętności i technologii. Na obszarze wystawienniczym swoje stoiska targowe posiadają międzynarodowi producenci, dostawcy i usługodawcy z zakresu e-learningu, gdzie przedstawiają swoje najnowsze produkty i usługi. Większość uczestników postrzega wystawę jako ważne miejsce spotkań i profesjonalnej interakcji w ramach konferencji.

Netland Computers również bierze udział w tym wydarzeniu. Jest to dla nas doskonała okazja na nawiązanie kluczowych, międzynarodowych kontaktów, a co za tym idzie szansa na owocną współpracę. Nasze stoisko znalazło się na wystawie regionalnej zorganizowanej w ramach działań na rzecz budowy rozpoznawalności marki Wielkopolska, dofinansowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Bieżące informacje na temat organizowanych misji i targów znaleźć można na stronie: https://www.umww.pl/ .

Zobacz również:

sklep komputerowy

praca zdalna home office

kasy fiskalne online w kaliszu

hurtownia komputery i laptopy poelasingowe

promocja Office 2016

InsERT nexo

leasing komputerów, leasing laptopów

Szybki kontakt

Infolinia: 62 741 22 50, 801 000 206
poniedziałek-piątek od 8:00 do 17:00

Centrala firmy:
Netland Computers
ul. Wrocławska 35, 62-800 Kalisz
tel. 62 753 48 67, e-mail: sklep@netlandcomputers.pl