Netland Computers ze statusem DELL EMC Partner Gold

2018-03-29

Netland Computers ze statusem DELL EMC Partner Gold

Kaliska firma komputerowa Netland Computers, działająca od wielu lat na rynku IT, otrzymała w styczniu 2018 r. prestiżowy status DELL EMC Partner Gold.

"Jednym z głównych priorytetów firmy jest osiągnięcie jak najwyższego poziomu kompetencji w zakresie sprzętu IT. Dlatego cieszymy się, że udało nam się osiągnąć status Złotego Partnera ", mówi Marcin Przygocki, prezes firmy Netland Computers.
 
Nowy status w programie partnerskim jest efektem ścisłej współpracy firmy Netland Computers i Dell w zakresie dostarczania firmom nowoczesnych rozwiązań IT na wszystkich płaszczyznach. Dołączenie do wąskiego grona firm bezpośrednio współpracujących z firmą Dell jest dla nas bardzo dużym wyróźnieniem, ponieważ osiągnięcie statusu Dell EMC Partner Gold to wynik nie tylko dużego zaangażowania, ale także i pracy wymagającej rozszerzenia kompetencji handlowych oraz technicznych w zakresie rozwiązań produktowych firmy Dell.

Mamy nadzieję, że status w programie partnerskim DELL EMC Partner Gold w jeszcze większym stopniu przełoży się na jakość świadczonych usług.

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z ofertą sprzętu marki Dell w sklepie DELL24.pl.

O DELL EMC

Dell EMC jest częścią Dell Technologies i umożliwia modernizację, automatyzację i transformację centrów danych przy użyciu najlepszej na rynku infrastruktury konwergentnej, serwerów oraz technologii przechowywania i ochrony danych. Jest jedną z największych firm z branży IT. Rozwiązania technologiczne Dell EMC zapewnia firmom technologie, które są podstawą do transformacji infrastruktury IT poprzez wdrożenie chmury hybrydowej oraz do rozwoju biznesu przy użyciu aplikacji typu cloud-native i rozwiązań big data. Dell EMC dostarcza swoje kompleksowe i innowacyjne rozwiązania klientom ze 180 krajów - w tym 98 proc. firm z listy Fortune 500.

Zobacz również:

sklep komputerowy

promocja Office 2016

leasing komputerów, leasing laptopów

Szybki kontakt

Infolinia: 62 741 22 50, 801 000 206
poniedziałek-piątek od 8:00 do 17:00

Centrala firmy:
Netland Computers
ul. Wrocławska 35, 62-800 Kalisz
tel. 62 753 48 67, e-mail: sklep@netlandcomputers.pl