eBEAM Edge - alternatywa dla tablic interaktywnych

2013-06-10

eBEAM Edge - alternatywa dla tablic interaktywnych

eBEAM - urządzenie dedykowane dla sektora edukacyjnego. To tańsza i równie dobra alternatywa dla tablic interaktywnych.

Główne zalety korzystanie z przenośnej tablicy e-Beam:

- Najmniejszy na świecie, nowo opracowany przenośny system do tablic interaktywnych.
- Możliwość w łatwy i szybki sposób przekształcenia każdej białej tablicy (szkolnej) w interaktywną przestrzeń roboczą.
- Dzięki urządzeniu eBeam Edge umieszczonego na tablicy z zainstalowanym oprogramowaniem na komputerze PC istnieje możliwość obsługi komputera z obszaru tablicy za pomocą pióra interaktywnego eBeam Edge. Pióro interaktywne posiada wbudowane funkcje myszki.
- Pióro interaktywne w znaczny sposób podtrzymuje uwagę słuchaczy dzięki dynamice i multimedialnemu bogactwu prezentacji i lekcji. Dzięki eBeam można dodatkowo zachęcić uczcniów do samodzielnej interakcji za pośrednictwem tablicy.
- System eBeam Edge jest najbardziej funkcjonalnym i najmniejszym przenośny systemem do tablic interaktywnych dostępnym na rynku.
- Pióro interaktywne jest małe, lekkie i starannie zaprojektowane. Pióro interkatywne można wygodnie przenosić w każdej torbie na laptopa.
- System eBeam Edge działa po podłączeniu do standardowych rzutników oraz komputerów z systemem Windows i Macintosh.
- Pióro interaktywne eBeam posiada wbudowane w odbiornik magnesy. Sprawiają one, że można go łatwo i pewnie przymocować do metalowej powierzchni tablicy szkolnej.
- Zestaw eBeam dostarczany jest wraz z płytkami mocującymi ze stali nierdzewnej w celu umożliwienia montażu na powierzchni niemagnetycznej oraz umiejscowienia odbiornika dokładnie w tym samym miejscu.
- Kalibracja eBeam Edge odbywa się za pomocą jednego przycisku.
- Pióro interaktywne posiada trzy przyciski (posiadającw funkcje przycisków myszki), które umożliwiają błyskawiczny dostęp do narzędzi oprogramowania eBeam.

- Pióro dedykowane jest nie tylko użytkownikom edukacyjnym. Wiele zastosowań pióra interaktywnego znajdą także użytkownicy biznesowi.

Ceny

Pióro interaktywne eBeam Edge można zakupić w Netland Computers. Cena na dz. 22-04-2013 to 2390 PLN Brutto. W celu określenia bieżącej wyceny prosimy o kontakt.

 

Zobacz również:

sklep komputerowy

promocja Office 2016

leasing komputerów, leasing laptopów

Szybki kontakt

Infolinia: 62 741 22 50, 801 000 206
poniedziałek-piątek od 8:00 do 17:00

Centrala firmy:
Netland Computers
ul. Wrocławska 35, 62-800 Kalisz
tel. 62 753 48 67, e-mail: sklep@netlandcomputers.pl