Netland współpracuje z liderem ubezpieczeń

2015-09-29

Netland współpracuje z liderem ubezpieczeń

Od listopada zeszłego roku, Spółka Netland realizuje naprawy w ramach procedur ubezpieczeniowych dla lidera rynku, której polisy NNW (ubezpieczenia od przypadkowego uszkodzenia sprzętu) oraz przedłużenia gwarancji oferowane są Klientom w takich sieciach detalicznych jak: MediaExpert, Avans czy Vobis.

Notebooka, aparat fotograficzny czy smartfona wcale nie jest trudno uszkodzić, tak jak by mogło się to wydawać. W przypadku drogich urządzeń, można to wyjątkowo boleśnie odczuć. W przypadku awarii, ratunkiem może być gwarancja producenta, ale ona zazwyczaj kończy się po roku lub dwóch i działa tylko w przypadkach wynikających z normalnego użytkowania sprzętu czy wad fabrycznych.

Aby uchronić się przed utratą kosztownego sprzetu, wielu Konsumentów korzysta z możliwości rozszerzenia gwarancji o ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków (NNW). W ramach ochrony ubezpieczeniowej można przez cały ten okres wygodnie korzystać ze specjalistycznego serwisu, który dokona niezbędnych napraw w razie potrzeby.

"Dziś, po kilku miesiącach współpracy, możemy śmiało powiedzieć, że jest to kolejny krok w rozwoju Spółki, gwarantujący obu stronom umowy obopólne korzyści. Ponownie udowadniamy, że jako firma z doświadczeniem i dużym potencjałem - jesteśmy w stanie podołać obsłudze technicznej i logistycznej dużego przedsięwzięcia, jakim są naprawy sprzętu kupowanego i ubezpieczanego w ramach kilku wiodących sieci detalicznych z branży IT. Pozwala nam na to własne, rozległe zaplecze techniczne oraz kadrowe." - wyjaśnia Michał Borkowski, dyrektor handlowy w firmie Netland Computers.

Nasz Partner to firma działająca w branży ubezpieczeniowej. Jest jednym z największych światowych dostawców rozszerzonych gwarancji i usług skierowanych do producentów, dystrybutorów i sprzedawców detalicznych, w tym aut, domów, elektroniki użytkowej, sprzętu medycznego, mebli i urządzeń. Działa w 39 krajach i zatrudnia ponad 1800 pracowników.

Zobacz również:

sklep komputerowy

promocja Office 2016

leasing komputerów, leasing laptopów

Szybki kontakt

Infolinia: 62 741 22 50, 801 000 206
poniedziałek-piątek od 8:00 do 17:00

Centrala firmy:
Netland Computers
ul. Wrocławska 35, 62-800 Kalisz
tel. 62 753 48 67, e-mail: sklep@netlandcomputers.pl