Netland Computers partnerem Dell Polska

2008-10-11

Netland Computers partnerem Dell Polska

W październiku 2008 roku firma Netland Computers uzyskała tytuł DELL™ REGISTERED PARTNER DELL Polska. Najwyższy poziom obsługi klientów biznesowych, fachowy personel oraz wysoka sprzedaż sprawiły, że w krótkim czasie Netland Computers stał się autoryzowanym partnerem DELL™ Polska, z prestiżowym tytułem AUTHORISED DELL™ PARTNER.

Dell Registered Partner Direct

DELL™ Polska dba o jakość swoich usług i starannie dobiera swoich partnerów. Tym bardziej jesteśmy dumni, że możemy Państwu oferować najlepszy sprzęt tej firmy jako autoryzowany partner DELL™ Polska. Zapewniamy wraz z firmą Dell wyjątkowość jakość i pełne wsparcie przed i po sprzedażne. Netland Computers importuje komputery i preryferia DELL z zagranicy jak i dokonuje zakupów w kraju. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu pełną gamę produktów firmy Dell od notebooków do serwerów i desktopów.

Jako partner DELL™ Polska zapraszamy do zapoznania się z ofeowanymi przez nas produktami. Obecnie internetowy sklep Dell Promocje obsługuje Klientów z całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Klientów biznesowych.

Zachęcamy Klientów z całego kraju do współpracy.

 

Zobacz również:

sklep komputerowy

promocja Office 2016

leasing komputerów, leasing laptopów

Szybki kontakt

Infolinia: 62 741 22 50, 801 000 206
poniedziałek-piątek od 8:00 do 17:00

Centrala firmy:
Netland Computers
ul. Wrocławska 35, 62-800 Kalisz
tel. 62 753 48 67, e-mail: sklep@netlandcomputers.pl