Konferencja dla samorzadów

2011-11-10

Konferencja dla samorzadów

30 listopada br. o godzinie 9:30 w Restauracji Aljo w Kaliszu będzie miała miejsce konferencja dedykowana instytucjom samorządowym z Południowej Wielkopolski.

Prelegentami konferencji będą przedstawiciele producenta oprogramowania TENSOFT, firma NETLAND COMPUTERS z Kalisza oraz producent sprzętu drukującego KONICA MINOLTA.

Podczas konferencji zostaną poruszone m.in. następujące tematy:

  • Oprogramowanie wspierające działalność administracji samorządowej - TENSOFT, producent oprogramowania dedykowanego dla samorządów;
  • Wirtualizacja, bezpieczeństwo i przyszłość urzędu - Roman Gulcz, Netland Computers;
  • Drukarki i materiały eksploatacyjne - Norbert Grell, Netland Computers;
  • Usługi szkoleniowe i doradcze - Ewa Skrzybalska, Netland Computers;
  • Produkty dedykowane dla administracji samorządowej - Wiktor Olchowik, Netland Computers;
  • Tworzenia środowiska biurowego XXI wieku - KONICA MINOLTA, producent zaawansowanych rozwiązań drukujących;

Instytucje samorządowe zainteresowane udziałem w konferencji "Innowacyjne Samorządy" prosimy o kontakt z koordynatorem: Ewa Skrzybalska.

KONICA MINOLTA

Konica Minolta Polska wchodzi w skład zatrudniającej ponad 33.000 pracowników na całym świecie, grupy Konica Minolta Holdings, Inc. z siedzibą w Tokio w Japonii. W przeciągu 20 lat swej działalności w Polsce, stała się niekwestionowanym liderem na rynku urządzeń i technologii posiada kolorowe i czarno - białe drukarki laserowe, kopiarki, urządzenia wielofunkcyjne, służących do cyfrowego przetwarzania i obróbki obrazów. W swojej ofercie systemy produkcyjne i inne rozwiązania dla biznesu, niezbędne w każdej firmie, działach marketingu, agencjach reklamowych i drukarniach. Spółka swoją wysoką pozycję zawdzięcza zapewnieniu Klientom najnowocześniejszych produktów, w tym uzyskującej prestiżowe wyróżnienia gamie kolorowych i czarno-białych urządzeń bizhub, rozwiązaniom dla biznesu oraz profesjonalnej obsłudze serwisowej. Konica Minolta jest ponadto jedną z najszybciej rozwijających się firm w Polsce, co potwierdza przyznanie jej tytułu "Gazeli Biznesu" prestiżowej nagrody dziennika Puls Biznesu. Konica Minolta ma ambicje tworzenia innowacyjnych produktów i usług w dziedzinie cyfrowego przetwarzania obrazów co wiąże się ściśle z wprowadzeniem rewolucyjnych i najbardziej zaawansowanych na świecie technologii.

TENSOFT

Firma Tensoft jest producentem systemów informatycznych dla samorządów. Główna działalność firmy opiera się na kompleksowej komputeryzacji Urzędów Administracji Samorządowej, analizie potrzeb urzędów, audytach informatycznych, doradztwie informatycznym, wdrażaniu oprogramowania aplikacyjnego i organizowaniu szkoleń. Flagowym produktem jest system ADAS (Aplikacje Dla Administracji Samorządowej). Rodowód firmy sięga 1990 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Opolu.

NETLAND COMPUTERS

Firma NETLAND Computers istnieje na rynku od roku 1995. Podstawą działalności jest dystrybucja sprzętu komputerowego. Firma jest autoryzowanym partnerem wiodących producentów oprogramowania i sprzętu IT, w tym: DELL, RICOH, ELZAB, KONIKA MINOLTA, AVG, INSERT. Netland Computers oferuje swoim Partnerom kompleksową informatyzację i komputeryzację firm oraz specjalistyczny serwis sprzętu komputerowego. Siedziba firmy znajduje się w Kaliszu, ale swoją obsługą sklep i serwis komputerowy obejmuje Ostrów Wielkopolski, Konin, Jarocin, Pleszew, Sieradz.

Zobacz również:

sklep komputerowy

promocja Office 2016

leasing komputerów, leasing laptopów

Szybki kontakt

Infolinia: 62 741 22 50, 801 000 206
poniedziałek-piątek od 8:00 do 17:00

Centrala firmy:
Netland Computers
ul. Wrocławska 35, 62-800 Kalisz
tel. 62 753 48 67, e-mail: sklep@netlandcomputers.pl