Netland Computers partnerem Konica Minolta

2011-11-22

Netland Computers partnerem Konica Minolta

Miło nam poinformować, że zostaliśmy oficjalnym partnerem firmy Konica Minolta. W ramach popisanej umowy nasza oferta wzbogaciła sie o nowoczesne urządzenia i rozwiązania skierowane dla biznesu.

Konica Minolta Polska wchodzi w skład zatrudniającej ponad 33.000 pracowników na całym świecie, grupy Konica Minolta Holdings, Inc. z siedzibą w Tokio w Japonii. W przeciągu 20 lat swej działalności w Polsce, stała się niekwestionowanym liderem na rynku urządzeń i technologii posiada kolorowe i czarno - białe drukarki laserowe, kopiarki, urządzenia wielofunkcyjne, służących do cyfrowego przetwarzania i obróbki obrazów. W swojej ofercie systemy produkcyjne i inne rozwiązania dla biznesu, niezbędne w każdej firmie, działach marketingu, agencjach reklamowych i drukarniach. Spółka swoją wysoką pozycję zawdzięcza zapewnieniu Klientom najnowocześniejszych produktów, w tym uzyskującej prestiżowe wyróżnienia gamie kolorowych i czarno-białych urządzeń bizhub, rozwiązaniom dla biznesu oraz profesjonalnej obsłudze serwisowej.

Konica Minolta jest ponadto jedną z najszybciej rozwijających się firm w Polsce, co potwierdza przyznanie jej tytułu "Gazeli Biznesu" prestiżowej nagrody dziennika Puls Biznesu. Konica Minolta ma ambicje tworzenia innowacyjnych produktów i usług w dziedzinie cyfrowego przetwarzania obrazów co wiąże się ściśle z wprowadzeniem rewolucyjnych i najbardziej zaawansowanych na świecie technologii.

 

 

Segmenty Konica Minolta Business Solutions:

    • Urządzenia dla biura:

Drukarki laserowe monochromatyczne i kolorowe - seria pagepro i magicolor; urządzenia wielofunkcyjne (kopiarka i/lub drukarka i/lub skaner i/lub faks) monochromatyczne i kolorowe - bizhub. Te najnowszej generacji wielofunkcyjne urządzenia, w perfekcyjny sposób pełnią funkcję drukarek, kopiarek, skanerów sieciowych, faksów, faksów internetowych (ifaks’ów), pracują w systemie zmianowym zarówno w czerni jak i kolorze. Ich spektrum możliwości jest naprawdę szerokie, a doskonałe możliwości techniczne pozwalają na ekstremalne wykorzystanie przy najbardziej niezwykłych i nietypowych zleceniach. Najnowsze wielofunkcyjne innowacje Konica Minolta łączą kolorowe i monochromatyczne drukowanie i kopiowanie z wszechstronnymi możliwościami komunikacyjnymi w ekonomicznych systemach, które zapewniają imponujące prędkości, niezrównaną jakość, zadziwiającą elastyczność i nieporównywalną funkcjonalność.

    • Systemy produkcyjne - monochromatyczne i kolorowe - bizhub PRO oraz PRESS, który swoją premierę miał na targach IPEX 2010.

Zaprojektowane z myślą o potrzebach poligraficznych środowisk produkcyjnych, kolorowe cyfrowe maszyny drukujące Konica Minolta bizhub PRO cechują się zaawansowaną technologią precyzyjnego drukowania. Dotyczy to zarówno samych urządzeń, jak i oprogramowania. Ich solidna budowa zapewnia najwyższą jakość przy imponujących prędkościach i gwarantuje szybkie wykonanie pracy, zarówno w długich, jak i krótkich cyklach.

  • Aplikacje i rozwiązania - autorskie rozwiązania Konica Minolta to pakiet PageScope do m.in. zarządzania, kontroli i archiwizacji dokumentów cyfrowych. Firma współpracuje również z dostarczycielami zewnętrznymi, jak ABBYY, Micropress oraz ELO.

    Systemy bizhub firmy Konica Minolta drukują, kopiują, skanują, faksują i wysyłają e-maile. Jeśli zintegrujemy je z oferowanymi przez nas rozwiązaniami, mogą robić wiele jeszcze więcej! Portofolio aplikacji Konica Minolta umożliwia oferowanie klientom wszechstronnych, a jednocześnie indywidualnych rozwiązań, które w pełni zintegrują się z istniejącym obiegiem lub zoptymalizują większość różnorodnych procesów. Dzięki wykorzystaniu naszych uniwersalnych komponentów programowych, otrzymujemy lepsze, bardziej funkcjonalne rozwiązanie całkowicie dopasowane do potrzeb i znacznie poprawiające przepływ prac. Wynikająca z tego synergia nie tylko zwiększa całkowitą produktywność; dostarcza Klientom pożądaną przewagę konkurencyjną.

Firma Konica Minolta została wyróżniona następującymi nagrodami: Nagrody BLI, BERTL, Better Buys for Business, Blue Angel

Zobacz również:

sklep komputerowy

promocja Office 2016

leasing komputerów, leasing laptopów

Szybki kontakt

Infolinia: 62 741 22 50, 801 000 206
poniedziałek-piątek od 8:00 do 17:00

Centrala firmy:
Netland Computers
ul. Wrocławska 35, 62-800 Kalisz
tel. 62 753 48 67, e-mail: sklep@netlandcomputers.pl