Oprogramowanie

Bitrix24

Czym jest Bitrix24?

Jednym z najciekawszych obecnie na rynku narzędzi biznesowych jest amerykański produkt frmy Bitrix, Inc. Składa się on z ponad 35 modułów usprawniających funkcjonowanie frmy.  akiet dedykowany jest małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom.  rodukt dostępny jest w języku polskim. Jest to doskonałe narzędzie, umożliwiające automatyzację procesów biznesowych, sprawne zarządzanie projektami, a także poprzez system CRM - prowadzenie działań sprzedażowych.

oprogramowanie bixtrix

Do czego służy?

 • Bitrix24 wyposażony jest w moduły, ułatwiające funkcjonowanie przedsiębiorstwa:
 • Intranet społecznościowy - szybka i efektywna komunikacja w frmie, sprawniejszy przepływ informacji oraz wpływ na większe zaangażowanie pracowników.
 • Zadania i projekty - łatwe delegowanie i koordynowanie zadań, monitorując przy tym czas ich trwania.
 • Grupowy komunikator - komunikacja w czasie rzeczywistym pomiędzy współpracownikami, począwszy od wiadomości tekstowych, aż po wideokonferencje z wieloma użytkownikami.
 • Dokumenty - przechowywanie dokumentów online, możliwość edycji przez wielu użytkowników jednocześnie, zautomatyzowany obieg dokumentów w frmie.
 • Bitrix24.Drive - łatwe udostępnianie swoich dokumentów innym użytkownikom, możliwość dostępu z urządzeń mobilnych.
 • Kalendarze - planowanie terminów spotkań zarówno ze współpracownikami, jak i klientami z poziomu CRM, tworzenie i udostępnianie kalendarzy.
 • Poczta e-mail - bezpośredni dostęp do konta mailowego z intranetu Bitrix24.
 • Sprzedaż i CRM - dostęp do bazy klientów, e-mail marketng i wiele więcej w module CRM w Bitrix24.
 • Telefonia - prowadzenie oraz nagrywanie rozmów telefonicznych w module CRM Bitrix24, możliwość stworzenia własnej, wirtualnej centrali telefonicznej.
 • HR - kartoteki pracowników, grafki nieobecności, zarządzanie czasem pracy, raporty pracy oraz inne narzędzia niezbędne do prowadzenia spraw pracowniczych.
 • Mobilność - dostęp do aplikacji mobilnej za pomocą smartona oraz tabletu. Aplikacja o szerokiej funkcjonalności pozwala na pracę w terenie.


Oraz wiele, wiele więcej.

W czym Bitrix24 może pomóc Twojej firmie?

Bitrix24 to pakiet narzędzi, które doskonale sprawdzą się w każdej frmie. Kierownicy zyskają kontrolę nad swoim działem, poprzez monitorowanie zadań i projektów oraz łatwą komunikację ze współpracownikami. Moduł przeznaczony dla działu HR pozwoli na prowadzenie skutecznych działań rekrutacyjnych oraz motywacyjnych, szybki dostęp do historii pracy każdego pracownika oraz nadzór nad strukturą organizacyjną. Jest to doskonałe narzędzie do realizowania szkoleń za pomocą modułu e-learning. Bitrix24 pomoże w sprawnym zarządzaniu i obiegu dokumentów w Twojej frmie. System jest w pełni zabezpieczony przed dostępem do danych przez niepowołane osoby z poza organizacji, dzięki czemu pozwala zrezygnować frmom z innych niezabezpieczonych narzędzi i przenieść je wszystkie do swojego środowiska.

Na szczególną uwagę zasługuje moduł usprawniający sprzedaż oraz obsługę klientów. Wbudowany CRM stanowi doskonałe narzędzie do przechowywania danych handlowych oraz kontrolowanie wszystkich działań związanych ze sprzedażą. Mechanizmy sprzedażowe usprawniają efektywność działań handlowych oraz pozwalają na monitorowanie ich przez kierownika działu.

Program Bitrix zapewnia dużo bardziej efektywną pracę grupową, dzięki platormie komunikacji i współpracy. Dostępne narzędzia komunikacyjne, takie jak wiadomości, komunikator i tablica pozwalają na łatwiejszy kontakt pomiędzy współpracownikami, usprawniając przy tym pracę nad projektami oraz wymianę danych.

Bitrix24 to doskonałe narzędzie, które powinna posiadać każda organizacja, chcąca pracować na jednym z najszybciej rozwijających się systemów biznesowych na całym świecie. Wersja dla małych frm (do 13 użytkowników jest zupełnie darmowa, a pozostałe pakiety są niezwykle atrakcyjne cenowo.

Jest to doskonałe rozwiązanie pod względem ekonomicznym dla dużych frm. W Bitrix24 nie płaci się za licencję dla każdego użytkownika, wystarczy wykupić pakiet bez limitu użytkowników, aby każdy pracownik miał dostęp do systemu.

oprogramowanie bixtrix

oprogramowanie bixtrix

oprogramowanie bixtrix

oprogramowanie bixtrix

oprogramowanie bixtrix

Netland partnerem Bitrix24

certyfikat partnera bixtrix

Jak stać się posiadaczem Bitrix24?

Chcesz aby Twoja frma rozwijała się w jeszcze szybszym tempie?  otrzebujesz narzędzi, które pozwolą zapanować nad pracą zespołu? Szukasz jednego rozwiązania, które łączy w sobie wiele funkcji?

Najlepszym rozwiązaniem będzie Bitrix24! Jeśli chcesz stać się jego użytkownikiem lub potrzebujesz dodatkowych informacji - skontaktuj się z nami. Zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. W przypadku zainteresowania aplikacją prosimy o kontakt lub telefonicznie: 691 434 554.

Zobacz również:

sklep komputerowy

promocja Office 2016

leasing komputerów, leasing laptopów

Szybki kontakt

Infolinia: 62 741 22 50, 801 000 206
poniedziałek-piątek od 8:00 do 17:00

Centrala firmy:
Netland Computers
ul. Wrocławska 35, 62-800 Kalisz
tel. 62 753 48 67, e-mail: sklep@netlandcomputers.pl